Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mától görcsölget a hasam. Ma...

Mától görcsölget a hasam. Ma vagyok a 24-edik napomon, péntekre nem várom. Ez már a mensi jele?

Figyelt kérdés
Már 7 hónapja probálkozunk.A folyásnak milyennek kéne lenni?Inkább száraznak?Nekem pé utántol krémes.
2009. márc. 2. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor gorcsolhetsz, ha meg kell jonnie, aki babas az is gorcsolget amikor meg kenne jonni(de persze nem jon).Menzi elott aztalaba vizes a folyas, ha nem vagy babas. Szoritok, hogy babas legy!!
2009. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi.De ha mensi lenne akkor a mai napi görcsölés az még korai lenne nem?Még 4 nap van addig.
2009. márc. 2. 16:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet mensitől is! De, ha neked nem szokott ilyen korán jelentkezni a mensis érzés akkor lehet a picur most "kapaszkodik" :), a folyás is attól függ, hogy Neked milyen szokott lenni! Szorítok!
2009. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mára nem vártam, de sajna úgy tűnik, hogy meg fog jönni!! Én is több napig görcsölgettem és tudtam, hogy menzi lesz belőle, sajnos igazam lett!!

Neked azt kívánom, hogy ne legyen így!!!

2009. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi másfél éve próbálkozunk és nekem a görcsölgetés mindig a menszeszt jelentette. Volt úgy, hogy már 5-6 nappal előtte. De állítólag tényleg lehet a baba jele is. ???
2009. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én már 1-2 héttel a mensi előtt érzem, hogy fáj a hasam és meg fog jönni.
2009. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Hát akkor jobb ha nem élem bele magam:(Sok terhes meg azt irja hogy ugyanugy görcsölgetett mikor babás volt.Na,hát akkor döntsük el!Nektek szorítok hogy sikerüljön!Remélem minél elöbb összejön mindegyikünknek!
2009. márc. 2. 16:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtipikusabb jel arra,hogy meg fog jönni a vizes folyás egy-két nappal előtte.Nekem sajnos ilyenkor mindig megjött!
2009. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én bartánőm nem szokott mensi előtt görcsölni, viszont amikor terhes lett, mensi előtt jó pár nappal iszonyatos mensis görcsei voltak! Csak a mensie nem jött meg! Úgyhogy a remény nem halt meg! :) Sok sikert!
2009. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak alá tudom támasztani az előttem szólót, ugyanis én sem szoktam görcsölni mensikor, viszont most eléggé kellemetlen... lehet...
2009. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!