Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet ez, meg...

Szerintetek mi lehet ez, meg fog jönni? Vagy még bízhatok a babában?

Figyelt kérdés

Szombaton kellett volna, de nem jött meg szerencsére! Tegnap délután és este volt egy kicsi rózsaszínes folyásom, de utána semmi mostanáig, megint rózsaszínes folyás, valamivel több mint tegnap!Kicsit szurkál a hasam napok óta, de nem vészes és nem is egész nap tart!

Első szülésem után már helyre állt a ciklusom, és 28 napos volt, de most nem tudom mi lehet ez! Szeretnénk kis tesót!:)

Mikor először voltam terhes nem volt ilyen rózsaszín folyásom azért nem tudom hogy mi lehet ez!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 5. 13:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. Bár mi szerintem ebben a hónapban későn álltunk neki, nem számolgattam semmit, csak hónap második felében döntöttük el, hogy most már végre jöhet a baba! Nem is tudtunk sokat együtt lenni, mert a férjem elég sokat dolgozott! Remélem ez a hónap sikeresebb lesz! Majd írd meg a következő hónapot te is! Kitartást! Jó babaprojektet! :)
2011. ápr. 6. 09:41
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves tegnapi 9.36-as! Mi újság van veled? Meg jött?
2011. ápr. 7. 13:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia, rá is foghatjuk, igen, ma már voltak görcsök és véreztem is egy kicsit délelőtt, de azóta semmi. Gondolom holnap jön a "fekete leves". Te hogy vagy?
2011. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem megjött rendesen, úgyhogy én már túlléptem az első sikertelenségen,:( remélem ez a hónap sikeres lesz! Drukkolok nektek is. majd írj és én is írok hogy mi újság!
2011. ápr. 7. 21:11
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ma reggelre nekem is megjött rendesen :( Ez van. Jön a következő hónap. Most a Jónás-naponokon próbálkozunk, hátha :)Sok sikert nektek is, majd jelentkezz! Szia!
2011. ápr. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mi újság van veletek!

Kedves utolsó válaszadó ebben a hónapban mi a helyzet veled?


Nekem sajna úgy néz ki meg fog jönni! Délután volt egy kicsi barnázásom. szerintem reggelre már rendes lesz! :(

Majd a következőben!

Ezt a hónapot számoltam, de a következőben akkor leszünk együtt a férjemmel amikor úgy tartja kedvünk, nem számolok!


Valaki van még aki a hétre nem várja? Drukkolok mindenkinek!

2011. máj. 4. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!