Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi téo legyek, bizhatok még a...

Mi téo legyek, bizhatok még a babában? Ma a 10. nap hogy késik a menzim. Egyfolytában éhes vagyok meg fáradt.

Figyelt kérdés

a hasam nem fáj és nem is gorcsol, mintha nyomás lenne a hasamaljábna vagy inkabb mintha huzodna. A melleim már pár napja fájnak.Nem is a melleim hanem a mellbimboim nagyon érzékenyek,foleg ha hozzáérek. Tesztet nem merek venni,mert félek tole,hogy negativ lesz. Mi tévo legyek?



ne


2008. szept. 14. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen vegyél tesztet.Jobb ha tudod mindha csak idegesíted meged vele.
2008. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerintem is vegyél tesztet, egyrészt legalább tudod, másrészt a fáradtság, a mellek érzékenysége a terhesség tipikus jele. Nem kell, hogy mindenféle terhességi tüneted legyen, van aki mindenféle tünet nélkül túl lesz az első három hónapon.
2008. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tehát ha a menzim késik, és a mellbimboim csak néhány napja kezdtek el fájni akkor az már babára utal?? Vagy még megjohet a menzim is?
2008. szept. 14. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet, és reggeli vizeletből csináld meg. Bár szerintem ennyi késésnél már akár mindegy is!! Nekem most a 8. hétig semmi tünetem nem volt, csak a mellbimbóm volt érzékeny, fáradtabb voltabb és pont olyan hashúzódás, mint neked is. Én is féltem tesztelni, de hidd el ennyi késésnél már kimutatja, ha baba van! Nekem képzeld még mensi előtt napokkal kimutatta, pedig csak azért csináltam meg, mert pozitív teszttel álmodtam, és kíváncsi lettem. Egy fabatkát nem adtam volna a második csíkért, már felkészítettem magam a szokásos egyre, amikor észrevettem, hogy ott van nagyon halványan egy második is, és ez este volt. Másnap reggel már azért egyértelműbb volt a második csík!! szóval 10 napos késéssel nyugodtan tesztelhetsz!!! Sokkal rosszabb kétségek közt hánykolódni!
2008. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj amilyen gyorsan csak lehet és ne félj a teszteléstől.
2008. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!