Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet ez, meg...

Szerintetek mi lehet ez, meg fog jönni? Vagy még bízhatok a babában?

Figyelt kérdés

Szombaton kellett volna, de nem jött meg szerencsére! Tegnap délután és este volt egy kicsi rózsaszínes folyásom, de utána semmi mostanáig, megint rózsaszínes folyás, valamivel több mint tegnap!Kicsit szurkál a hasam napok óta, de nem vészes és nem is egész nap tart!

Első szülésem után már helyre állt a ciklusom, és 28 napos volt, de most nem tudom mi lehet ez! Szeretnénk kis tesót!:)

Mikor először voltam terhes nem volt ilyen rózsaszín folyásom azért nem tudom hogy mi lehet ez!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 5. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt javaslom, csinálj egy tesztet, és menj orvoshoz, mert a rózsaszín folyás jelenthet rosszat is. Nem akarlak megijeszteni, de a barátnőmnek is ez volt, veszélyeztetett terhes, és gyógyszert kapott, hogy maradjon meg a baba.

Remélem nálad nem lesz semmi baj, de én felkeresnék egy dokit.

Nagyon drukkolok neked, majd írj hogy mi lett!!!

2011. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, már a délutániból is ki kell mutatnia, ha van valaki odabent.
2011. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat majd írok!
2011. ápr. 5. 13:16
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen agyalok. Nekem sem volt még soha ilyen rózsaszínes folyásom, én még nem tudom, hogy terhes vagyok-e, még két nap van mensiig, de most nagyon megijedtem. Én is azt olvastam, hogy korai vetélés jele lehet.
2011. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Remélem egyikünknél sem lesz semmi gond, és lesz egy egészséges kisbabánk! Most már kezdet félni! Beszéltem a férjemmel és lehet hogy ma nem tud hozni tesztet csak holnap! Falu hátrányai sajnos! :(
2011. ápr. 5. 13:48
 6/16 anonim válasza:
Nekem pénteken kellett volna megjönni, de nem jött meg. Szerda óta barnás folyásom van, néha émelygek és elég fáradt vagyok. Még nem csináltam tesztet, de holnap reggel fogok. Ma beszéltem a dokimmal és azt mondta, hogy a negatív a teszt, akkor még várjak pár napot, lehet, hogy megfog jönni és csináljak majd még egy tesztet, ha nem jön meg. Ha viszont pozitív, akkor viszont ultrahangra kell mennem. Reménykedem és szorítok neked is :)))))
2011. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én csináltam ma este egy tesztet az negatív lett. :( (tudom reggel kellett volna de nem bírtam várni) Most várok én is még pár napot és ha nem jön meg akkor csinálok még egyet! Drukkolok neked. Majd írd meg hogy mi lett!
2011. ápr. 5. 20:55
 8/16 anonim ***** válasza:
Na, nekem leesett a hőm, úgyhogy tutira meg fog jönni :( Nektek azért megy a drukk!!!
2011. ápr. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát köszi! De sajna ma reggel megjött! Szurkolok mindenkinek !
2011. ápr. 6. 09:29
 10/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom! Most már én is csak azt várom, hogy megjöjjön és essünk túl ezen is és kezdődhet a következő próbálkozós hónap!

Kitartás!

2011. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!