Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Emelkedett a HCG-m, de csak...

Emelkedett a HCG-m, de csak kicsit (=halvány + teszt). Bízhatok még a babában? Lombik után vagyok.

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A halvány tesztből gondolod az emelkedett HCG-t?

2 hete nekem is volt egy halvány tesztem kedden, csütörtökön nagyon görcsöltem, és elkezdtem vérezni. A vérből 2 alatti HCG-t néztek, vagyis, már korábban elkezdett kilökődni. De biztosat senki nem mondott, csak azt, hogy most nem vagyok terhes!

Pár nap múlva csinálj egy újabb tesztet, ha erősödik akkor sikerült!! Szorítok!

2009. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Orvosnál mértek vérből HCG-t és 9 lett. 30 fölött egyértelműen pozitív, 2 alatt egyértelműen negatív lenne.
2009. okt. 1. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!


Mennyivel vagy a lombik után, mert inszem után sem ajánlják a tesztelést mert a gyógyszerek amit kapsz, a beágyazódás elősegítése érdekében HCG-t tartalmaz így a teszt álpozitív eredményt adhat. Mikorra nem várod? VAgy már késik?

2009. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mára nem vártam. Ezek a gyógyszerek nem befolyásolják a HCG szintet. A doki mondta, hogy ez egy olyan "terhesség", amiből még bármi lehet.
2009. okt. 1. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy alakult a dolog végül?

Nagyon szorítottam neked.

Én most kezdem a lombikot.

2009. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy :) Sajnos nem lett semmi, ez egy ilyen nagyon korai vetélés volt :( Sok sikert neked!!
2009. nov. 23. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!