Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapi lh tesztem kontroll...

Tegnapi lh tesztem kontroll csíkja egy hangyányit, szinte alig láthatóan volt sötétebb mint a teszt csík, és ma a hőm már 36.6-ról 36.8-ra emelkedett, volt ovulációm, vagy mikor lesz?

Figyelt kérdés

mindig ugyanott és ugyanabban az időben mérem a hőmet

Tegnap együtt voltunk a párommal, és szerdára terveztük a következő együttlétet, mennyi esélyünk van a baba megfoganására?

Tegnap voltam uh-n és 4 érésben lévő tüszőm van, ebből 2 db 19 mm-es, és ma eléggé szurkál már reggel óta a bal petefészkem.


2009. aug. 18. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A tegnapi pozitív teszt azt jelezte neked előre, hogy MA LESZ ovulációd. ma a megemelkedett hő meg azt jelezte neked utólag, hogy megtörtént az ovuláció.


Ugye tegnap együtt voltatok? Az ovuláció előtti nap hajszálnyival esélyesebb a megtermékenyülésre, mint maga az ovu napja, mert a kiszabadult petesejt óráról órára egyre öregszik és romlik a minősége.

2009. aug. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

akkor ha jól értem az éjszaka lehetett ovulációm?

jó ha nem ma, hanem holnap leszünk együtt a párommal?

2009. aug. 18. 08:32
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és eléggé szurkál a petefészkem már reggel óta, és nincs folyásom se
2009. aug. 18. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!