Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult olyan, aki csak...

Előfordult olyan, aki csak később jött rá hogy terhes, mert megtévesztette a hőgörbéje?

Figyelt kérdés

Tehát volt vérzés, a görbe is olyan volt, mint lenni szokott, így nem is gyanakodtatok a terhességre, és mégis terhes voltál! Ilyen előfordulhat?

Ezt csakúgy kiváncsiságból kérdezem. :)


2011. ápr. 4. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még ilyenről nem nagyon hallottam. Olyat igen,hogy van vérzés, de a hő általában nem esik. Vagy ha igen, ami nagyon ritka, akkor is max. 1-2 tized fokot!
2011. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szernitem így nem, mert aki högörbét vezet az már a mensi elött tesztel, meg utánna is, mert az már görcsösen akarja.

Olyan ismerösöm volt akinek vérzése volt 2x is és így azt hitte az a menzesz és már a 12-ik hétben volt. Feltünt neki is hogy annyira nem erös a vérzés, de más dolgok miatt nem gondolt terhességre.

2011. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!