Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22 évesen,28 éves párral...

22 évesen,28 éves párral bevállalnátok a babát?

Figyelt kérdés
Albérletben élünk, havi 240-300ezer forint közötti a bevételünk. A párom fizetése a jóval magasabb, tehát az én otthonlétem miatt nem lenne túl nagy a kiesés.
2011. ápr. 1. 20:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Vagyis, igen, vállald be nyugodtan!
2011. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nyugodtan vállaljátok be!:)

Én 23 vagyok, a férjem 25 éves.

Mi 3 hónap járás után terveztük be a babát. Albérletben laktunk, közben anyukám mondta, hogy egyedül nem bírja fizetni a lakástörlesztöt plusz rezsit, költözzünk hozzá. Jelenleg is anyukámmal lakunk, felesben fizetünk mindent, 3 szobás a lakás, tehát a babának is van külön szobája.

Én csak alkalmi munkákat vállaltam terhesség elött, ezért csak gyest kapok meg családit, férjem túlórák nélkül 140 ezer nettót, de ha belehúz, akkor akár a 270 ezret is megkeresi. A baba még többet is kap mint kellene, de jellemzöen a maradék pénzt minden hülyeségre elköltjük.:)


Szóval sima ügy lesz nektek is!:)

2011. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 kudos ***** válasza:
igen!!!!sok sikert!!!
2011. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Ha nem csak anyagilag, hanem minden egyéb szempontból biztonságban érzed magad mellette, szóval ha Ő a nagy Ő, akkor igen. Sok sikert, sok boldogságot!
2011. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Szia.

En 23, ferjem 26 volt amikor nekialltunk a babaprojektnek, ez lassan 3 eve tortent, azota sem jott ossze a baba. Bantott, sirtam, idegeskedtem... de a mai eszemmel be kell vallanom, hogy jo h meg nem lett baba. Azota berendeztem a lakasaimat, sajat vallalkozasba kezdtem, parommal is megjobban osszecsiszolodtunk. Es foleg annak orulok, hogy a nagy felelosseg-vallalas elott sikerult utazgatnunk, kikapcsolodnunk, megengedhettunk magunknak olyasmit amit talan babaval nem tehettunk volna. Orultunk volna nagyon egy bababnak, de attol tartok, hogy utolag hianyoztak volna ezek a dolgok. Lehet, hogy 5x annyit kellett volna kinlodnom mint most... es az igazsag az, hogy meg most is varnek 0,5-1 evet a babaval. De ez nagyon nagy erofeszitesembe kerult elismerni.

Nektek kedves Kerdezo, szerencses babavallalast es babavarast kivanok a tovabbiakban.

2011. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!