Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LE VAGYOK DÖBBENVE! NEM...

LE VAGYOK DÖBBENVE! NEM VAGYOK TERHES, holnap lenne ovum, ma csináltam egy GABRIEL terhestesztet, ami halvány pozitív lett. Mutatja az LHszintet, vagy ez most mi a fene?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön voltam dokinál,kaptam clostyt ,nem látott terhességre utaló semmit sem.Nyálkahártya is csak 5mm volt,ezért kaptam gyógyszert hogy legyen peteérés,mert babát szeretnénk. Ma csináltam ovutesztet délelőtt és 10-es érzékenységű one step tesztet csak kíváncsiságből.A terhesteszt rögtön pozitív lett.Elrohantam a patikába vettem egy gabriel tesztet ez halvány pozitív,de rózsaszínű jól látható második csíkom van rajta.NAGY KÉRDŐJELLEL A FEJEM FÖLÖTT ÁLLOK.MOST MI A FENE VAN???
2011. ápr. 1. 10:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csak én-t akartam írni, nem akartam csupa nagybetűvel persze :)


Ja és megy a drukk!!!!! Tesztelj még1-et és írd meg mi lett.

2011. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mielőbb derítsd ki, mert ha tényleg terhes vagy, nem biztos, hogy túl jó, hogy clostyt szedtél. Beszélj a dokival.
2011. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled?
2011. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérlek, írd meg mi lett veled, nagyon szurkolok
2011. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!