Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LE VAGYOK DÖBBENVE! NEM...

LE VAGYOK DÖBBENVE! NEM VAGYOK TERHES, holnap lenne ovum, ma csináltam egy GABRIEL terhestesztet, ami halvány pozitív lett. Mutatja az LHszintet, vagy ez most mi a fene?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön voltam dokinál,kaptam clostyt ,nem látott terhességre utaló semmit sem.Nyálkahártya is csak 5mm volt,ezért kaptam gyógyszert hogy legyen peteérés,mert babát szeretnénk. Ma csináltam ovutesztet délelőtt és 10-es érzékenységű one step tesztet csak kíváncsiságből.A terhesteszt rögtön pozitív lett.Elrohantam a patikába vettem egy gabriel tesztet ez halvány pozitív,de rózsaszínű jól látható második csíkom van rajta.NAGY KÉRDŐJELLEL A FEJEM FÖLÖTT ÁLLOK.MOST MI A FENE VAN???
2011. ápr. 1. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az előző ciklusból is lehet babád

soron kivüli pé-ből is lehet babád


mindegy is nem ??? jó egészséget!!!

2011. ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva ismételd meg a tesztet, nem tudom a gyógyszered okozhat e ilyen hormonális változást, hogy pozitív lesz a teszt.
2011. ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

igen ? akkor erről szólhatna neki az orvosa...


de két különböző hormon... na mindegy.. remélem baba. a teszt nemigen téved ilyen értelemben.

2011. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát én most vigyorogva ülök itt, örülök neked!:) Remélem tényleg baba!

Sok szerencsét! :)

2011. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nAGYON ARANYOSAK VAGYTOK,HOGY DRUKKOLTOK,KÖSZÖNÖM:)Holnap csinálok még egy tesztet,hétfőn visszamegyek az orvoshoz ha megint pozitív lesz,nagyon örülnénk már a babának,rég óta várat magára:)
2011. ápr. 1. 10:30
 6/14 anonim ***** válasza:

A hődet nem mérted? Abból már rájöhettél volna, hogy valami nem stimmel és magasan van a hőd és nem az ovu fog következni!

Szerintem az nem tévedhet, vagy csak én tudom rosszul?

És ha a teszted pozitív, akkor viszont TERHES VAGY!

GRATULÁLOK a kisbabádhoz! :)

2011. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
drukkolok nagyon!
2011. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De izgalmas! Én is drukkolok, hogy baba legyen.
2011. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

olvastam valahol,hogy pozitív tesztet más is kiválthat a terhességen kívül. (valamilyen gyógyszer szedés,esetleg ciszta) DE ŐSZINTÉN remélem tényleg baba van a dologba!!

majd üzend meg,hogy mit tudtál meg!

drukkolok!!

2011. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ÉN amikor pozit teszteltem rögtön elmentem a dokihoz... szintén csak 5 mm-es nyálkahártyát mért (semmit nem látott egyébként), pedig már ott volt Picúr :)))


16 hetes km

2011. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!