Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vett már valaki X-epil terhest...

Vett már valaki X-epil terhestesztet? Mennyibe kerül? Mennyire érzékeny?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
25-ös, nekem a nemvárt után két nappal negatív volt, aznap csináltam még egy szintén 25-ös facellét(rosmanos olcsó)az pedig egyértelműen erős pozi volt, olyan kis ropi az xepil szerintem nem szív elég nedvességet magába. Lehet pár nap múlva már az is mutatott volna valamit.
2010. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül?
2010. dec. 2. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
A papírcsíkos két darabos hat-hétszáz körül volt.
2010. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a facelle meg nem volt háromszáz
2010. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyom köszöntem!
2010. dec. 2. 20:44
 6/9 anonim ***** válasza:
A DM-ben 499-ért lehet kapni.
2010. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb elmenni a drogériába, és megnézni? Vagy beírod a neten, biztos lesz valahol ajánlott ár..
2010. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Persze,a drogériában biztos egyszerűbb lenne megnézni,ha lenne a környéken drogéria. Egy kis por városban lakom,amit már volt,hogy lefokoztak faluvá,de aztán megint város lett. Iszonyat sz.. hely.

Néztem a neten azóta. Ja,és a gyógyszertárban nálunk nem lehet kapni.(az egyikbe, a másikba nem mentem el,az messze van.) Így gabriell vettem,ami - lett. (ha érdekel)

2010. dec. 27. 17:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor bocs.
2010. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!