Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől pozitív a tesztem? (kép...

Mitől pozitív a tesztem? (kép csatolva) elvileg ma lenne ovum, de csináltam egy terhestesztet is, mert most hozta meg a futár a teszteket

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 14. 13:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen lett,nem voltam terhes.


Tudom hogy senki nem hiszi el,de biztos vagyok benne hogy ahogy az ovuteszt kimutathatja a terheseget ugyanugy a terhesteszt kimutathatja az ovut.


masik verziom ami ezerszer jobb hogy terhes vagy:)

2011. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
hÁT REMÉLEM,HOGY OVUT MUTAT,MERT MÁLNALEVÉL TEÁZOM(teáztam máig)nem tudom,ha esetleg baba van,akkor átr-e neki..
2011. febr. 14. 13:36
 3/40 anonim ***** válasza:
Na akkor lőjj egy másikat,ha az is pozi,irány a gyógyszertárba másfajtáért,ha az is pozi:GRTATULÁLOK!!!!!!!!
2011. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha baba van, egy kis málnalevél tea nem valószínű, hogy ártana. De azért holnap reggeli első vizeletből csinálj tesztet, ha baba van valószínűleg erőssebben fogod látni a második csíkot. És akkor persze ne idd tovább a málnalevélteát. :)
2011. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Jaj lányok,aranyosak vagytok:)Megyek veszek egy tesztet,vagy kettőt:)
2011. febr. 14. 13:49
 6/40 anonim ***** válasza:
gyorsan ird meg az eredményt:)
2011. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Jaja,siess,megvárlak!!!!:-)És megy a drukkk!!!!
2011. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Sztem tuti terhes vagy, nem hinném, hogy az LH hormont kimutatja a HCG teszt! :) Drukkolok! Írj majd! :))
2011. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Hát ha ez valóban terhes teszt (és nem ovusat küldtek véletlen) akkor szerintem tökre pozitiv, hiszen egyértelműen rózsaszín is, szellemcsíknak se mondható.
2011. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Juujj, nagyon drukkolok h terhes legyél :)
2011. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!