Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kell 3 hónapot várni...

Miért kell 3 hónapot várni vetélés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyhónapja és egy hete volt missed ab-om.Sajnos 6 hetesen elhalt a baba.A műtét után pontosan 28. napon rendesen megjött a mensesem.

Annyira szeretnék babát!!!!Mindenképp kikell nekem 3 hónapot várni(illetve 2 hónap lenne még.)???????????Ha igen,miért????

Annyira hajt az ösztönöm,hogy megőrülök!

Van esetleg olyan aki hamarabb lett terhes mint a megadott várakozási idő?

Kérlek,segítsetek!

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!


2011. márc. 28. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
veteles utan 14nappal megfogant a lanyom, az utolso verzeses napomtol szamitva a 7ik napon.
2011. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azta....:OHát ez fantasztikus!!!!!!!!!!GRATULÁLOK!!!!És minden rendben ment?
2011. márc. 31. 15:20
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen problemamanetes terhesegem volt.ez volt az 5ik terhesegem de csak o maradt meg,volt mikor mi is vartunk veteles utan 2-3honapot,de a dokim azt mondta most ne varjunk,lessz ami lessz.

a lanyom nagyon meg akart maradni.

2011. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:)Én is azt mondtam,ha neadja az Isten,de ismét így járnék, az nem azért lenne,mert nem vártuk ki a "kötelező" időt!!!!Köszönöm,hogy megerősítettél ebben!!!!:)
2011. ápr. 1. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!