Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok ez baba?

Mit gondoltok ez baba?

Figyelt kérdés
márc.19-én kellett volna megjönnie, tehát már 4 napja késik....szinte órára pontosan mindig meg jönn a mensim... tegnapelött csináltam egy x-epil tesztet, de negatív lett... itt gyk-n olvastam viszont hogy ez nem a legjobb teszt, és van akinek csak 10 nap után mutatott valamit és akkor is csak nagyon halvány volt neki.... tüneteim nem nagyon vannak csak annyi, hogy nagy néha rám jön az émelygés, hányinger(tegnap mondjuk azt hittem meghalok annyira hányingerem volt) szédülés, és 2-3 napja néha a melleim is fájdogálnak. azt észre vettem viszont hogy többet eszek mint eddig... jövöhét szerdára van nődokihoz időpontom, de mit gondoltok gondolhatok babára?
2011. márc. 23. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben először egy másik tesztre gondolnék, de esélyed van a babára.
2011. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tehát te is ugy gondolod hogy az x-epil nem a legmegbízhatóbb??
2011. márc. 23. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok rosszat hallottam róla de bármelyik teszt esetében ismételnék, egy teszt nem teszt.
2011. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyél Gabi tesztet!Szerintem az jó.Nálam mindig bejött.

Nem biztos, hogy jövő héten a dokid már lát valami biztosat.Még akkor sem, ha hüvelyivel néz.

2011. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha addig tesztet veszek és ha netán az kimutatja hogy pozi, akkor gondolom már az orvos is megfogja tudni mondani hogy van-e baba vagy sem...vagy rosszul gondolom??
2011. márc. 24. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy pozitív teszted lesz, nem biztos, hogy az uh-n is látszani fog már.Ha nem látja a doki, azért arra majd tud tippelni, hogy méhen belüli, vagy kívüli-e.
2011. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!