Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, az, hogy...

Mit gondoltok, az, hogy valakinek nem fáj a melle a "nem várt" közeli napokon, és mégis sikerült a baba nagyon ritka?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy néhány nőnek megjön a havi vérzése, holott teherbe esett, de elenyésző ez a szám. A melles dologgal is így van ez? Szerintetek? Nagyon szeretnék már babát, minden hónapban bízom benne, hogy talán most...ma vagyok a 25.napon, de nem fáj a mellem, lehet még esélyem?


A történethez hozzá tartozik, hogy voltam már ikerterhes, és fájtak a melleim a nemvárt környékén, de a babáim nem maradtak meg...és mégse egy baba volt a dologban, ezért kérdezem a fentieket.


2010. nov. 30. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34. napon tartok, pozitív lett a tesztem és nem fáj a mellem:)
2010. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

...az istenáldjon meg :)))) nagyon köszönöm, hogy írtál :) boldog babavárást, remélem nemsokára én is csatlakozom.


nem is nőtt? :$

2010. nov. 30. 12:51
 3/13 anonim válasza:

Nem! :) Ez mindenkinél más! :) Én már nem is hiszek a "természetes" védekezésben! :)

Vetélés után erre alapoztunk, egyetlen hónap volt, mikor "nem akartuk" a babát, mert beteg voltam, egész hónapban 3* voltunk együtt, termékenység szempontjából "lehetetlen" napokon, most meg már majd kirúgja a hasamat! :D és lassan megszületik... :) fő az optimizmus ;)

2010. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nekem nincs is peteérésem és kétszer voltunk együtt egész hónapban mégis pozitív lett a teszt:) Ennyit erről. Nem vettem észre, hogy nőtt volna, max kicsit mintha keményebb lenne, vagy hogy mondjam jobb a tartása. De esküszöm nem fáj, pedig a fiammal mikor terhes lettem abból tudtam, hogy sikerült, hogy iszonyatosan fájt. Úgyhogy légy nyugodt, semmi nincs veszve!!!
2010. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
húú Lányok, nagyon köszi!! bevallom, az előbb kicsit elszontyolodtam, de most megint mosolygok és várom, hogy tesztelhessek péntek reggel :)))
2010. nov. 30. 13:15
 6/13 anonim ***** válasza:

Szorítok, hogy pozi legyen, majd írd meg!

Minden jót!!!

2010. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem múlt héten derült ki vérvételből, hogy babát várok és csak nagyon picit fáj a mellem. Azt hittem nem is sikerült, mert ennél sokkal jobban fájt a ciklus során, úgyhogy már le is mondtam róla. Szóval még semmi sincs veszve, mindenkinek más tünetei vannak. Nagyon szorítok!
2010. nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem muszáj mindenképpen tünetnek lennie, ha terhes vagy, főleg ilyen korai időszakban!!! Annyira különbözőek vagyunk és más-más a szervezetünk. Emiatt tényleg nem kell aggódni. Amiatt lehet, hogy pozitív legyen a teszt:) Sok sikert kívánok, legyen minél hamarabb két csíkos a teszted!
2010. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm :) szerintetek mikor teszteljek? a nem várt mensi napján? ált 27 naposak a ciklusaim, ergo a 28. nap péntek, tehát akkor? vagy van értelme előbb?


az a baj, hogy mániákus tesztelő voltam :) de a párom leszoktatott :) amíg volt otthon teszt, már kaptam is utána a 24. napon is, és csodálkoztam, hogy jééé, nega.

2010. nov. 30. 15:17
 10/13 anonim ***** válasza:
2010. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!