Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációsokat kérdezném,...

Inszeminációsokat kérdezném, akiknek sikerült, milyen tüneteitek voltak utána, amíg ki nem derült az erdmény?

Figyelt kérdés
Érdekelne az inszem utáni 14 nap, amíg ki nem derült hogy babát vátok. Bármilyen fura tünetet szívesen olvasok. Vagy semmi tünet nincs? Csak a kimaradt mensi, utána meg émelygés, álmosság, meg a többi?
2009. febr. 24. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már insemem, de az nem sikerült, viszont spontán terhességem volt. Szerintem mindegy, hogy insemmel esel teherbe vagy spontán. A tünetek mindenkinél változóak. Én abból sejtettem, hogy mindig álmos, fáradt voltam, sűrűn jártam pisilni, és hő hullámok jöttek rám. Várd ki türelmesen a mensi időpontját, és akkor tesztelj. Addig meg vigyázz magadra, igyad a palástfű teát. És ne figyelj görcsösen a tünetekre!
2009. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az inszem napján rettentően fájt mindkét petefészkem.Ez 1-2 napig tartott,utána semmi bajom nem volt.addig míg el nem jött az ideje,hogy menstruáljak.Szó szerint menstruációs görcseim fájásaim voltak.Akkor már le is tettem arról,hogy terhes maradtam.Amikor visszamentem a vizeletvizsgálatra,addigra még nem jött meg,de a menszesz-fájdalmam meg volt.Kiderült azért nem jött meg mert babát várok!A pici fiam most lesz 9 hós.

Sok sikert!

2009. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én inszem utáni 6-dik napon kb.2 órán át erősen görcsöltem.Tuti ekkor volt a beágyazódás.A 12-dik napon neg.volt a tesztem,majd a 14.-dik napon poz.lett a tesztem.A tüneteim tesztelés előtt:sűrűn jártam pisilni,fel voltam puffadva,ingerlékeny voltam,és iszonyatos gyomorégésem volt.Ma vagyok 7 hetes,de sajnos nem akar velem maradni.
2009. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,a melleim nagyon érzékenyek voltak,de nem úgy mint a havim előtt.Oldalt fájtak.
2009. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 24. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!