Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor már lemondtatok a...

Amikor már lemondtatok a babáról akkor már nem is védekeztetek?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam már,hogy 10-15 éveket vártak a babára,aztán amikor már lemondtak róla,akkor sikerült.Ha lemondok róla,akkor az nem azt jelenti,hogy el kezdek valahogy védekezni?Vagy mit jelent a lemondás Nálatok?
2011. márc. 23. 00:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm 20 évig próbálkozott,de nem lett babájuk.Elváltak.Megismerkedett egy özvegy férfivel,és az első együttlét után terhes lett.A férfi egy "kicsit"zokon vette,mert neki azt mondta a nő,hogy neki semmiképp sem lehet gyereke,erről még papírja is van,és már le is mondott róla teljesen.Nem kellett volna valahogyan védekeznie?
2011. márc. 23. 00:29
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én is sokszor azt gondoltam, hogy na most már nem érdekel, lesz ahogy lesz. De ez csak duma, ha valaki nagyon vágyik egy babára nem tud soha lemondani róla! Így voltam én is ezzel, és vagyok most is. 4 éve várunk rá, ezután a hónap után tényleg azt gondoltam pár napig, hogy kész, vége, lemondok róla. Aztán néhány nap múlva ugyanúgy ott motoszkált a fejembe, hogy talán a következő hónap az én hónapom lesz.
2011. márc. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Én 40 múltam,nagyon régóta küzdünk már.Sokszor voltam Én is padlón.Most gondoltam bele,hogy mégis meddig "illik"próbálkozni,mert az idő rohan,és mi lesz ha 50 évesen egyszer csak sikerül véletlenül?Vagy egyáltalán mikor jön el az az idő,hogy védekeznünk kellene?

2011. márc. 23. 00:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Igaz mi "csak" masfel evet probalkoztunk sikertelenul, de nagyon hosszu honapok voltak. Minden honapban bemeseltem magamnak, hogy na most tuti sikerult, aztan nagyot koppantam.... Aztan masfel ev utan feladtuk az egeszet, es ez nem azt jelenti, hogy vedekeztunk, hanem, hogy nem gorcsoltem mar a baban, nem figyeltem mikor van peteeres, nem figyeltem a tuneteket, nem is szamitottam a babara... 9hetes voltam mikor kiderult, hogy terhes vagyok, annyira nem szamitottam ra, hogy nem is teszteltem, amig emelyegni nem kezdtem.

2011. márc. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi 3 év sikertelenség után adtuk fel. Nem védekeztünk, meg nem fordult a fejünkben, hogy össze fog jönni. Fél év után spontán összejött. Annak, aki nincs ebbe benne, fogalma sincs arról, hogy aki lemond róla, az tényleg olyan szinten mond le, hogy már fel se merül benne, hogy természetes úton bármikor az életbe lehet neki gyereke. Felelőtlenül és bután hangozhat ez a hozzáállás, de ezek olyan érzések, amiket csak a reménytelen próbálkozó érez.
2011. márc. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Bennem sokszor már fel sem merül,hogy én természetes úton teherbe eshetek.Úgyhogy ha úgy döntünk,hogy lemondunk róla akkor nem fogunk védekezni...
2011. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is kezdem elfogadni, hogy természetes úton nem tud összejönni..de nem védekezünk, minek, ha úgysem könnyen esem teherbe? :D
2011. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!