Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes, akkor a...

Ha valaki terhes, akkor a hasa milyen "állagú"? Kemény, és nem lehet behúzni, vagy puha és össze lehet szorítani a hurkákat kézzel? 1-2 hónapos terhesen be lehet húzni még a hasat ha valóban terhes vagy?

Figyelt kérdés
2008. febr. 6. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kemeny volt es meg mindig az, most vagyok 10 hetes,de azert kemeny ,mert fel van puffadva.En nem nagyon tudom behuzni mar,meg az elejen amikor kiderult betudtam,de mostmar nem megy.
2008. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem tudom mert még nem tapasztaltam!de ugy tudom kemény és nem tudod behuzni!
2008. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én hasam kemény mint amikor jól bekajálsz és meg sem bírsz mozdulni.Behúzni lehetetlen.

Az első két hónapban még rendszeresen puffadt a has azért nem tudod behúzni,de ez mindenkinél más.


Üdv:18 hetes kismami

2008. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
7 hetes babócás vagyok, és nem tudom behúzni, mert akkor fájdogál egy picikét a pocim! :)
2008. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!