Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon el vagyok keseredve....

Nagyon el vagyok keseredve. Ugye minden rendben lehet velem egy műtét után? Légyszi adjatok ötleteket.

Figyelt kérdés

Egy éve nem jött a baba amikor kiderült, hogy endometriózisom van. Ezzel 3 hónapja műtöttek. A rákövetkező hónapban nem volt peteérésem csak egy szép cisztám. Azóta minden gyönyörű a hőm a nyákom minden cak a baba nem jön még mindig. Most iszom a cicka és a palástfűtéát is.

Nem laparoszkóppal hanem rendesen operáltak és úgy hallottam, ha valamit találnak bent(petevezető csavarodás, elzáródás)azt ott helyben helyrehozzák. Sajnos a műtőorvosom egy szar alak volt és semmit sem mondott így nem tudom mi van a pocakban. Azóta elmentem egy másik dokihoz aki egy csomó pénzt kihúzott a zsebemből kikönyörögtem a hormonvizsgálatot(amire azt mondta nem kell mert szabályos a ciklusom), elküldött a háziorvosomhoz, hogy vegyen vért. Én szabit vettem ki(más városban van mint ahol élek stb.) 2 hétig a meszet ettem hogy vajon mi lesz és vissza jött vizsgálat nélkül, mert nem szakorvos küldött. Az agyvérzés kerülgetett meg az újbóli csalódottság. Utána meg is jött megint.:(

Most vagyok peteérés után(megint jól kihasználtuk) most megyek egy újabb dokihoz.

A kérdésem az ha ennyire rendbe a ciklusom és műtöttek is akkor azért kicsi az esély hogy meghagytak volna egy petevezeték elzáródást vagy valami komolyabbat?


Elnézést a hosszú szövegért és köszönöm.


2009. febr. 23. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
én ismerek egy kétgyerekes anyukát, aki endometriózis-műtét után szült, fel a fejjel, sajnálom a kálváriádat, és bízom benne, hogy Te is minél hamarabb anyuka leszel!
2009. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nővéremet két hónapja műtötték endomentriózussal. Nekik sem jött össze azóta sem a baba. Szerintem keress egy normális orvost aki veled és a problémáddal foglalkozik és elmagyarázz neked mindent pontosan.

Elméletileg a műtét alatt mindent helyre hoztak és jöhetne is akár a baba.

2009. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Újra reménykedem.Hátha ez a mostani orvos már jobb lesz, mint az előző. nem tudom hova tűntek a lelkiismeretes orvosok.:(
2009. febr. 23. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de én a helyedben felkeresnék egy meddőségi központot. Minden vizsgálatot elvégeznek és kb. ugyanannyiba kerül, mintha magánrendelésekre járnál különböző nődokikhoz. Van olyan vizsgálat is, amit SZTK alapon is megcsináltathatsz. Én is ezt az utat választottam.
2009. febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen most márciusra kaptam már időpontot egy meddőségibe, de mivel most volt pé-m azért mindig itt motoszkál a remény hogy hátha már azt mondják baba van. Bár nem fogják.:(

Már félek az új orvosoktól, hogy megint magasról tesznek a félelmeimre. Az előző "orvosom" közölte miután majdnem sírva mondtam el hogy mi a abaj, ha sírok akkor nem áll szóba velem. Ez emberség? 30 éves vagyok és eddig úgy tudom nem is lehet babám, hát ne sírjak?

2009. febr. 24. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!