Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem! Az ovulációmat...

Nem értem! Az ovulációmat tekintve nem mára lett volna esedékes a mensim?

Figyelt kérdés

A ciklusom elején lázas beteg voltam de nem sokáig, ott azért ilyen magas a hőm.

Nem ma kellett volna megjönnie véletlenül a mensimnek? Mert ha a mai naptól visszaszámolok 14 napot, pont akkor volt az ovulációm. Mindig úgy jött meg, pontosan. Átlagban 29 naposak a ciklusaim. Ma vagyok a 30. napon.

[link]


2011. márc. 17. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valami barnázgatás már van úgy látom.
2011. márc. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ma kéne megjönnie, nem?
2011. márc. 17. 07:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Én csak magamból indulok ki,nekem sokszor barnázgatással kezdődik és legkésőbb másnapra megjön.Reméljük nálad nem így lesz.1.voltam
2011. márc. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem is így szokott kezdődni, de most később kezdődött el ez a barnázgatás, viszont mindig pontosan szokott megjönni, és ha holnap jön meg és nem pedig ma, az már késésnek számít az ovumat tekintve, nem??
2011. márc. 17. 07:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok.Lehet késik 1-2 napot de lehet megáll itt a bárnánál,ezt még nem lehet tudni.Ne izgulj nagyon mert ettől is késhet,De mondom ha már barnázol valszeg megfog jönni,persze nem 100%.
2011. márc. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az elmúlt 2 hónapban pontosan úgy jártam mint most te,késett 4napot a következő hónapban meg 2-t.és persze izgultam és lehet ezért húzódott el nagyon.Most megpróbálok nem izgulni nagyon tornázok és futok próbálok egészségesebben élni,persze azért még mindig ott van az agyamban a "gondolat".Nekem 22-23 körül nem kéne megjönnie.1.voltam
2011. márc. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, majd írom, mi van velem.

Még annyi, hogy most fel is puffadtam (szerintem dolgoznak a hormonok) és eléggé el kezdtem szédelegni, valószínű még ma megjön. Majd írom, hogy alakul.

2011. márc. 17. 07:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Na most már vérzek is. :((
2011. márc. 17. 09:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom,majd legközelebb!Persze,könnyű ezt mondani,de tényleg fel a fejjel.Sportolj valamit te is.
2011. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ma vérzek valójában csak, tehát késett a mensim, amit nem szokott sose.

A hőm az miért nem akar már leesni alaphőre vagy az alá?

2011. márc. 18. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!