Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól húzta be az ovulációmat?

Jól húzta be az ovulációmat?

Figyelt kérdés

Előző két hónapban a 14. ill. 15. nap volt ovum. Most pedig a 11. napra húzta be a ciklus.hu. Én nem vagyok teljesen biztos benne, hogy volt már ovum, mert most nem túl magas a hőm, bár még emelkedhet...Viszont lehet, hogy igaz, hogy akkor volt, mert akkor tényleg ugrott a hőm és voltak peteérésre vonatkozó tüneteim is bőven! Már most nincs semmilyen.

Szóval, szerintetek?

[link]


2010. okt. 12. 09:07
 1/9 A kérdező kommentje:
És ha jól húzta be az ovumat, akkor pl. a szombati együttlétünket illetően van remény a babára?
2010. okt. 12. 09:09
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a ciklus.hu-nak higyjél, vegyél ovulációs tesztet, és az megmutatja mikor van ovud. Sokkal többet ér, mint a hőmérőzés, meg a netes táblázat.

Amúgy szerintem lhetett ovud, és jókor voltatok együtt.

2010. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem volt ovud, de ez majd később derül ki.

És nyugodtan lehet hinni a hőmérőzésnek, ha be vannak tartva a szabályai! Az ovuteszt nekem végig negatívat mutatott, miközben volt peteérésem, és még pénzbe is került!

Annyi, hogy a hőmérőzésnél mindig csak utólag derül ki, hogy mi is történt. Az ovuteszt meg hiába pozitív, ha utána meg mondjuk nem szabadul ki a tüsző.

A termékeny nyákot is figyelgetheted, látom, neked még csak ragadós volt a feltételezett ovukor.

Ha mindent egyszerre használsz, az a biztos, egymagában csalóka lehet minden vizsgálat. Ovuteszt, nyák jelez előre, görbe bizonyítja, hogy megtörtént.

2010. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha nem volt ovum, akkor szombaton mi volt az a minimális piros pötty a wc papíron együttlét után?

Mert máskor is volt már ilyen pont középidőtájban, de persze nem mindig...

A nyákom mintha tegnap (14. nap) lett volna tojásfehérjeszerű, de ezt csak a wc-n ülve vettem észre, hogy folyt belőlem tojásfehérjeszerűen...

2010. okt. 12. 09:41
 5/9 A kérdező kommentje:
egyik kérdésemben erre a piros pöttyre mondták, hogy extra termékeny voltam, többen is mondták...most akkor már nem tudom tényleg mi van. volt ovum, vagy nem volt. mindenki mást mond. :(
2010. okt. 12. 09:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem még csak most lesz ovud,a ciklusaid 31naposak?Mert ha igen akkor még korainak tartom a 11.napot(bár mindig vannak kivételes esetek).Nekem 33napos ciklusnál, a 19.napon van pém.Szerintem használj inkább ovutesztet(én is használom),az majd megmutatja a tutit:-).

Üdv

2010. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De akkor miért nem jelölöd a vérzést, meg tojásfehérjés nyákot a görbén?

A termékeny nyák meg soha nem előzi meg az ovulációt. Ha előtte nem volt ilyened, akkor még csak most lesz ovud!

2010. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt akartam írni, hogy soha nem előzi meg az ovu a termékeny nyák jelentkezését! Először nyák, aztán ovu.
2010. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Volt ilyen toj.fehérjés nyákom, de azt csak akkor vettem észre, amikor a wc-n ültem és folyt belőlem, hosszan nyúlott el. Szerintem volt ovum, csak nem akkor, amikorra behúzta a ciklus.hu. Most még mindig 36,3 a hőm, de érzem hogy szivárog belőlem valami folyadék. Szerintem ez az a folyadék, ami szokott is lenni ilyenkor, ami lehűti a testhőt, csak nálam most az a baj szerintem, hogy sokáig húzódik ez a dolog, majd egyszer csak megugrik a hő...
2010. okt. 13. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!