Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mutatná holnap reggel a teszt...

Mutatná holnap reggel a teszt ha terhes lennék, tekintve, hogy. (többi lent)?

Figyelt kérdés
A 7. DPO-mon (e hét szerdán) volt egy kis barnás foyásom. Megjegyzem, nekem ilyen még soha sem volt. Ha ez beágyazódási vérzés volt, akkor már egy 10-es teszt kimutatná a terhességet?
2011. máj. 15. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barnázásom és megjött mégis:(. Nem mindig jelent terhességet, lehet, hogy még nem mutatná ki a teszt és elkeseredél, de a másik lehetőség, hogy beleéled magad, és mégis megjön. Szerintem inkább a kimaradt menszi napja után érdemes tesztelni.
2011. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval.
2011. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, igazatok van. Lehet hogy várok még pár napot... De az is lehet hogy megmérem a hőmet reggel és ha még mindig fent van, akkor ellövök egy tesztet. Na majd meglátom:) Mindenképp megírom hogy mi lett.
2011. máj. 15. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:

19:51-es vagyok!

Nagyon Drukkolok Neked!

2011. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A hőd még mindig fent van remélem:) Szerintem nyugi, mert minden lehet még, azért nem tuti, hogy úgy jársz mint én, csak inkább arra utaltam, hogy sokkal jobb úgy tesztelni, ha már az eredmény valóban mérvadó, és nem kell utána gondolkodni, hogy most kimuthatta volna a teszt vagy nem, mert aztán csak megy az agyalás. Drukkolok nagyon!!!
2011. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Jó hír: a hőm még mindig fent van. Rossz hír: a teszt természetesen full negatív lett. És persze abszolút igazatok volt, nem szabadott volna még tesztelni...

Most várok valószínűleg csütörtökig, amikor meg kell majd jönnie, és legkorábban akkor tesztelek újra. Persze az eddigi tapasztalataim szerint holnapra leesik a hőm és megjön. Már így van ez 29 hónapja. Miért lenne ez másképp a 30.-ban. Tudom negatív vagyok, de sajnos a hasam egész nap fájdogál, szóval valahogy már nem tudok reménykedni. Sok szerencsét Nektek, ha érdekelnek a további fejlemények, megírom, mi lett.

2011. máj. 16. 14:34
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma reggel megjött. Elkámpicsorodtam, de ez van.

Nektek minden jót!

2011. máj. 19. 08:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(((

Voltatok már dokinál? mert azért ilyen hosszú ideje nem jött össze, az már lehet valami apró gubi miatt. NAgyon jó meddőségi központok vannak, már válogatni is lehet:) Olyan sok mindenen tudnak már segíteni. Sok pozitív dolgot hallottam már ilyen téren. Nagyon drukkolok, hogy összejöjjön Nektek is!!!!!

2011. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia,

Köszönöm hogy írtál. Az a helyzet, hogy voltunk már orvosnál. Minden vizsgálatot megcsináltak rajtunk és tökéletesen egészségesek vagyunk. Már két inszemen is túl vagyok, az egyik tavaly november végén a másik idén húsvét előtt volt. Egyik sem sikerült.

Nem tudom mi lehet a gond, de pont ma kérdeztem a páromtól, hogy mi lenne ha abbahagynánk az egész próbálkozást. Nagyon megviselnek engem ezek a dolgok... Persze, ő pozitív. Jó neki. Én most valahogy nehezen tudok az lenni.

2011. máj. 19. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!