Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mell hanyadik hónaptól kezd...

A mell hanyadik hónaptól kezd el nőni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 06:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Huu...

Nekem még a terhesség nem is látszott, de melltartót kellett váltanom...

Kb a 2. hónaptól a feltűnőbb.

2011. márc. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is ugy volt mint az elsőnek!
2011. márc. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem meg pl egyáltalán nem nőtt meg. melltertót is végig azt hordtam,amit elötte is. szoptattam is a kicsim,de akkor sem.
2011. márc. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem nőtt egyáltalán! Végig ugyanazt a melltartót hordtam! Szoptatásnál volt nagyobb egy kicsit,de új melltartót akkor sem kellett vennem,ráadásul olyan kicsi a mellem,hogy hiába szoptattam sűrűn két mellből így sem volt elég a tejem!
2011. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. de a mellbimbó sőtétedett nem?
2011. márc. 15. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én mellem sem nőtt még, lassan az 5. hónapban vagyunk. Van akinek a szülés után nő meg, van akinél úgy ahogy az előzőeknél. Én is félek, hogy nem tudok szoptatni.

A mellbimbó viszont sötét lett, párom szerint a mellem keményedett is.

2011. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3ik vagyok. én azt sem vettemészre h sötétedett volna,ami felünt h a bimbó udvar nagyobb lett.
2011. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Az én melleimnél kissebb már nem is létezik. A 70A melltartó is nagy nekem, normális körülmények között.

Az első terhességemnél nekem sem kellet melltartót váltanom, és ilyen kicsi mellből is volt elegendő tejem. 22 hónapig szoptattam. Úgyhogy a tejci nem a mell méretétől függ (szerencsére) :)

2011. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12.56os vagyok! A mellbimbóm sem változott,sem a mérete sem a színe!
2011. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!