Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől figyelhető...

Hányadik héttől figyelhető meg a mell eresedése terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:

???


Szerintem kismamája és cicije válogatja...

2010. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

mi a 3 kérdőjel?

:)

2010. szept. 14. 12:23
 3/9 A kérdező kommentje:
saját tapasztalatokat szeretnék olvasni:)
2010. szept. 14. 12:24
 4/9 anonim ***** válasza:

ja semmi, csak nem igazán értem a kérdést :)


Vannak kismamák, akiknek nagyon megnő a cicijük, és gondolom ettől eresebbnek látszik, erre gondolsz, nem?

2010. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen pontosan erre,és még annyit szeretnék kérdezni h mikortól kezdődik.tudod olvastam egy másik fórumon ezt a kérdést és gondoltam megkérdezem itt is.tapasztalatokat gyűjtök csak:)
2010. szept. 14. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Megint én.

Első terhességemnél már az 5-6.héten elkezdett nőni a cicim, és meg sem állt a végéig, nagyon nagy lett.

Második terhességemnél csak a 20.hét után kezdett el nőni, 35 hetes vagyok, nem olyan nagy, mint az elsővel volt.


Az ereket sose nézegettem :)

2010. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem az elején is volt hogy kicsit jobban látszódtak az erek, de szerintem amire te vagy kiváncsi, amikor aktiválódik a cicid, nekem ez kb eg vagy hete van, nagyon nagyon látszanak az erek.

most vagyok a 29 hétben

2010. szept. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat lányok!
2010. szept. 14. 12:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Én értem mire gondolsz! Már 6 hetesen tiszta eres volt a cicim, és azóta is olyan. 35 hetes
2010. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!