Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hátra hajló a méhetek?

Hátra hajló a méhetek?

Figyelt kérdés
Akinek hátrahajló a méhe és mondta neki a doki, hogy nehezen fog teherbe esni, milyen praktikákat javasoltak. Én is ilyen cipőben járok és tanácsokra lenne szükségem a siker érdekében. :)
2011. márc. 10. 07:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is hátrahajló, a második esélyes hónapban sikerült a baba. Nekem akkor amikor az orvos ezt megállapította, azt mondta hogy hátulról szeretkezzünk, akkor könnyebben sikerül.


13+4 km

2011. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló a méhem azt mondta a dokim hogy semmi nincs csak hogy kicist hátrébb van a méhem egyik része
2011. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Semmit sem befolyásol a hátrahajló méh, ez egy tévhit! Anyukámnak az van, mindig is nagyon könnyen teherbe esett. Nekem is az van, de nekem más okból nem akar összejönni. Azt hallottam, hogy azzal lehet növelni az esélyeket, ha hátulról csináljátok és utána hasra fekszel
2011. márc. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 ketteske ***** válasza:
Nekem is az van, de mind a 2 terhességem hamar összejött.
2011. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!