Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hátra hajló a méhem, van...

Hátra hajló a méhem, van olyan tipikus póz, ami megkönnyítheti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Nem a mende-monda, hanem a személyes tapasztalat érdekel.
2011. jún. 17. 06:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem is az van. Az ultrahangos azt mondta, hogy ilyen esetben nem a teherbe esés nehéz, hanem a vetélés esélye nagyobb.
2011. jún. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A vetélés esélye nagyobb???? Jézusom akkor ha most sikerült összehozni a babát akkor elmehet?? nekem is hátrahajló méhem vanm inden vizsgálatnál mondja a nőgyógyászom
2011. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Amikor rákérdeztem, hogy ez mit jelent a gyerekvállalás szempontjából, azzal magyarázta, hogy ahogy fejlődik a méhemben az embrió, úgy fog visszaállni a méhem is. Ha a folyamat a szervezetem által nem összehangolt, akkor sajnos elhal.

2011. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg! Nekem is az van, mégis sikerült 2-szer is teherbe esni, elsővel 3 hónap, a másodiknál 2 hónap alatt. Egyiknek sem lett semmi baja! Nyugi!
2011. jún. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is az van. Hátulról voltunk együtt, állítólag az ilyenkor jó. De nem direkt, mert nekem csak utána derült ki, hogy az van, amikor az uh-on nézték. Addig valahogy nem volt róla szó, mert a dokim szerint ez semmi különös dolog, annyi, hogy terhesség esetén még jobban látszik, és ilyenkor minden előkerül, ami addig nem volt fontos:) Szerinte nem okoz semmit. Nem volt fenyegető vetélésről sem szó. Még nem is mondhatom, hogy tudtam magamra vigyázni, mert akkor dolgoztam a legtöbbet, mert a munkám úgy alakult, hogy fizikailag is be kellett kicsit segíteni a fiúknak. Szerintem nem kell a híreszteléseket teljes mértékben elhinni. Anyukámnak is ilyen a méhe. Van egy tesóm is, én elsőre tesóm pedig nulladikra sikerült, nem tervezték szüleim. Még egy példa. Barátnőmnek is kiderült, hogy a méhe hátrahajló. Most várja a második babájukat és mindkettő elsőre sikerült.
2011. jún. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Állítólag kb. a nők egyharmadának hátrahajló méhe van. Nekem is, s engem is arról tájékoztatott az orvos, hogy ez némileg nehezítheti a teherbeesést (nálunk is elsőre sikerült :)), vetélésről szó sem esett. Elmondta még, hogy ahogy nő a baba, a méh majd szépen kiemelkedik a kismedencéből.
2011. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a nővéremnek is hátra hajló a méhe és neki az első baba 1 hónapban jött össze második baba 2. hónapban és minden rendben volt a terhességével!
2011. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nekem ha isten is azt szeretné akkor a pocakomban van egy kisbaba,amit ha nem jön meg ma és egy hétig sem akkor tesztel remélem pozitívat tesztelek, hátrahajló méhem van. anyukámnak is és neki van egy 14 évvel kissebb babája és semmi gond nem volt a terhesség alatt, velem anyni gond volt hogy az utolsó hónapban visszafejlődtem kicsit, de ez szerintem nem a méhtől volt
2011. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem van, több nőgyógyász is mondta, féltem is még anno, hogy majd mi lesz, ezzel ellentétben 4 terhességem sikerült elsőre, semmi extra póz, ebből 3 kisgyerkőcöm van is, egy terhesség végződött vetéléssel, de nem ilyen okból, hanem sárgatesthormon elégtelenség miatt. Most épp 5 napja késik a mensim, várjuk a 4.babát, remélem, hogy éppen azért nem jön meg. Ja és ez is egy próbálkozás volt. Ne izgulj, nem lesz semmi gond.
2011. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 sumergo ***** válasza:

Nekem is ez van, rákérdeztem nődokinál, azt mondta semmit nem befolyásol, csak ilyen, és kész. Mint ahogy az emberek egy része kék szemű, a többiek meg barna, vagy zöld. Nem vagyunk egyformák.

Én nehezen lettem babás, de nekem ki kellett venni a petevezetékemet, és azért, nem a méh miatt.

2011. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!