Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hátra hajló a méhetek?

Hátra hajló a méhetek?

Figyelt kérdés
Akinek hátrahajló a méhe és mondta neki a doki, hogy nehezen fog teherbe esni, milyen praktikákat javasoltak. Én is ilyen cipőben járok és tanácsokra lenne szükségem a siker érdekében. :)
2011. márc. 10. 07:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A párom húgának hátrahajló, de elsőre teherbe esett és semmilyen praktikát nem vetett be. Viszont állítólag 1 hét után szeretkeztek, mert csak akkor találkoztak. Talán emiatt sikerülhetett be neki elsőre...
2011. márc. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nekem meg már majdnem 2 éve, hogy nem jön össze a kisbaba, mindenféle praktikát próbáltam már, egyedül az együttlét utáni hason fekvést nem (azt majd most fogom). Fogalmam sincs, hogy hátrahajló-e a méhem, de ha leszek a nődokinál megkérdezem tőle. Mi minden nap szeretkezünk, talán ezért nem jön össze. :(

2011. márc. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hatrahajlo a mehem,a szules utani 6 hetes kontrolon szembesultem csak a tennyel.Elso probalkozasra osszehoztuk a kisfiunkat (es majdnem minden nap szeretkeztunk :)).Nekem a dokim azt mondta,hogy nincs ezzel problema.
2011. márc. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első baba 4 hónap alatt jött össze,nem csináltunk semmilyen praktikát,de visszagondolva kispárna volt a fenekem alatt,(de nem direkt,hanem a szex kedvéért)és hanyatt feküdtem.A második babára majdnem egy évet vártunk,és amikor úgy voltam vele hogy nem érdekel,csak megkívántam a férjemet akkor összejött.Most vagyok 6 hetes.És szerintem most is azért sikerült mert a csípőm emelve volt.Máskor amikor mindenféle más pózba voltunk nem jött össze.
2011. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.A mindennapi szeretkezés se jó,nálam se vált be,kb 3 naponta voltunk együtt és úgy.A hasra fekvés is jó az is segít.
2011. márc. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem van. Régen az egyik doki azt mondta, hogy probléma lehet a teherbeeséskor. Aztán egy másik, hogy ez nem jelent semmit. Az első terhességem 6 hónapi próbálkozás után sikerült. A második elsőre. Semmi praktika nem volt. Aztán a 3. terhességnél biztosra akartam menni. Sokat voltunk együtt kutyapózban, és szex után feküdtem háton 10-15 perceket. Így is 3 hónap kellett. Szóval nem tudom, hogy befolyásolja-e. De szerintem nem nagyon. Ha a spermák életképesek és jókor vagytok együtt, akkor szerintem össze kell, hogy jöjjön. Jah, és ha nincs más egyéb probléma.
2011. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szia! Nekem is hátrahajló a méhem. Első babánkkal első hónapban teherbe estem mindenféla praktika nélkül, ill. nem görcsöltem rá, gondoltam első hónapban úgysem fog összejönni, így az esélytelenek nyugalmával voltunk nászúton. Este hullafáradtan be az ágyba, regglente akcióztunk, de utána szinte rögtön kelés, tusolás, és indult a nap. Szóval nem maradtam semmyilen pozicióban, nem figyeltem az ovumat.... Most szeretnénk tesót... Ez az második hónapunk, hát majd meglátjuk... De most kezdek rágörcsölni... Szóval szerintem önmagában a hátrahajló méh nem jelent problémát. Annak idején én is kérdeztem a dokimtól, azt mondta ő is, hogy semmi hátrányom nem lesz belőle.
2011. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem álítolag az van(még annó egyszer mondta a doki).mi 15 hónapig próbálkoztunk sikertelenül.már el akartunk menni mind2en dokihoz mikor egyszer együttlét után fél órát alástócoltam a derekam.utána már nem is jött meg a menstruációm.már 1,5 éves azóta a fiam.
2011. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vagy 5 dokit megkérdeztem, hogy nehezebb-e a teherbeesés hátrahajló méhvel és mindegyik azt mondta, hogy semmit nem befolyásol, ez egy tévhit. Nekem is az van.
2011. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hátrahajló.

Első gyerek első hónapban, első alkalommal összejött.

Második gyerek a pocakban épp, szintén első hónapból.

Hát ennyit a nehéz teherbeesésről...


:D


16 h km

2011. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!