Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 nap van a nemvártig de...

8 nap van a nemvártig de nagoyn rosszul vagyok elképzelhető hogy baba miatt. Ha szeretkezünk a párommal lehet valami baj ha babás vagyok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 11:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nekem újabb tünetek jelentkeztek...ma már székrekedésem is van (pedig ilyenkor mindig hasmenésem szokott lenni mensi előtt) és a folyásom bővebb fehér nyúlós gumis, vagy pedig semmi. Még mindig nem pecsételek. A hőm újra 2 tizedet emelkedett, így ma 36,9! Még mindig nem pecsételek, pedig már csak kb. 2 nap van a nemvárt mensimig. Voltak még tüneteim ma reggel, de ezeket lehet, hogy csak bebeszélem: nagyon büdösnek éreztem a wc-t, valamint a JóReggelt kekszemet amikor ettem, szinte alig éreztem az ízét, de a többi kajának már éreztem...reménykedem tovább, most már nagyon izgulok és én érzem, hogy a baba itt van a hasimban, teljesen biztos vagyok benne, és ha vérezni fogok, akkor tudom hogy azért következett be mert nem tudott eléggé "kapaszkodni"! Tudom hogy itt van, teljesen biztos vagyok benne és féltem már most!
2011. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

valamint szédülök is!

10:33-as voltam!

2011. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
nagyon kiváncsi vagyok mert semmi mensi tüntem nincs
2011. márc. 15. 19:55
 24/28 anonim ***** válasza:

majd írj mi lett.

szorítok.

2011. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :)
2011. márc. 15. 22:40
 26/28 A kérdező kommentje:
Holnap nem kéne megjönnie és tegnapi 36,7ről fement 36,9 re :)
2011. márc. 16. 07:16
 27/28 anonim ***** válasza:

14:22-es vagyok. Nekem maradt a 36,9-es hő. Holnapra nem várom a mensit.

Én tudom hogy most van baba és félek hogy nem fog tudni kapaszkodni és elkezdek vérezni...:(

2011. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Pozitív gondolkodás én tegnap sírtam este mert fájt a derekam de most nem ha háton feküdtem hanem ha oldalt és edig csak akkor fájt ha aa hátamon feküdtem mensi elött
2011. márc. 16. 08:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!