Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 nap van a nemvártig de...

8 nap van a nemvártig de nagoyn rosszul vagyok elképzelhető hogy baba miatt. Ha szeretkezünk a párommal lehet valami baj ha babás vagyok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 11:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Még csak annyit,hogy a hőmérő nálam nem jött be,nekem leesett és mégis terhes vagyok.
2011. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Ha 8 nap van a nemvártig akkor kb most tartassz a 6. dpo-n, vagyis mégcsak most fog kezdődni a beágyazódás....

Nos, én ilyenkor semmit nem éreztem. Szerintem nem valószínű hogy a baba miatt kellemetlen a szex.

Beágyazódáskor se éreztem semmit, és általában a legtöbb nő nem érez semmit, a maradék meg lehet hogy csak nagyon érezni akar valamit. Az első tünet hogy nem jön meg!


13+4 km

2011. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Hát én is valóban nagyon akartam érezni valamit, de éreztem is! Lombik beültetésem napján két éles nyílalás, nem olyan mint általában ha benyílalik... szóval tutti az volt. De általánosságban véve, szerintem sem lehet megérezni, a nemvárt előtt 8 nappal pedig alig van esélyed érezni a tüneteket! Azért drukkolok!!!
2011. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
tegap is és ma is hánytam reggel
2011. márc. 11. 15:27
 15/28 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki kb. akkorra nem várja mint te! Hát ez már nagyon jó jel, ha hánytál is!!! Nagyon drukkolok neked, szerintem babás vagy!!

Nálam semmi új hír nincs, továbbra is az van, hogy folyamatosan érzem alul az alhasamat hogy néha fájdogál, meg néha a derekam is. Egyenlőre még nem kezdtem el pecsételgetni, pedig ilyenkor kicsit már szoktam mensi előtt, vagyis már jelet szokott adni magáról hogy meg fog jönni. Egyedül a pattanások utalnak arra, hogy igenis meg fog jönni. :(( De amíg nem jön, reménykedem. A hőm 36,8.

2011. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
hát pattanás a hátamon nekem is van és annyit eszek tegnap óta hogy már nem tudom hol fér el bennem és már csak 4 nap
2011. márc. 13. 20:23
 17/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt előtt egy héttel már kijöttek pattanások a hátamon,pedig ott nem szoktak és hiába ettem,állandóan éhes voltam.Nem várt után 5 nappal erős pozitív volt a tesztem.:-))6 hkm
2011. márc. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

10:33-as vagyok

Nekem is a hátamon jöttek most ki a pattanások, pedig nem szoktak ott! De még jött ki egy az államon is, inkább kis dudor, mint pattanás, amit nem lehet kinyomni...

Még semmi előjele nincs a mensimnek, pedig ilyenkor már intenzív vizes folyásom szokott lenni pecsételéssel! Most meg teljesen száraz vagyok és néha van ilyen kis fehér folyásszerűség!!! Tehát ez nekem nagyon furcsa, mert nem szokott ilyen lenni sose mensi előtt! Valamint fájt a derekam is 2 napig, ez már enyhült mára, ilyen se szokott lenni mensi előtt. És néha érzek fura kis alhasi fájogatást. Nekem ezek a tünetek vannak. Émelygés meg ilyenek nincsenek. Cicifájás egy kicsit van csak izomlázszerűen. A hőm meg most csökkent de még alaphő felett van: 36,7 lett mára...

Kedves kérdező! Neked fáj a cicid? Hőd mennyi?

2011. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
És még az, hogy ilyenkor MINDIG feltűnő hasmenésem szokott már lenni! Most nincs egyáltalán!!
2011. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Fehérfojás ma jelentkezett cicim nekem is fáj és az hőm még mindig 36,8 kivi vagyok
2011. márc. 14. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!