Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 nap van a nemvártig de...

8 nap van a nemvártig de nagoyn rosszul vagyok elképzelhető hogy baba miatt. Ha szeretkezünk a párommal lehet valami baj ha babás vagyok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 11:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lehet.
2011. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
még akkor sem hogyha fáj ha a párom kicsitmeglöki a méhem?
2011. márc. 9. 11:54
 3/28 anonim ***** válasza:
Ha fájdalmat érzel szex közben az méhszájsebre is gyanút adhat, menj el dokihoz.
2011. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
másfél hónapja voltam nőgyógyásznál semmit nem talált,
2011. márc. 9. 12:04
 5/28 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, hogy szeretkezéskor ha kicsit mélyebbre hatol a párom, akkor fáj kicsit, érzékenyebb vagyok belül, pedig már jó pár napja túl vagyok az ovuláción. Nem értem miért. Babától ez nem lehet???
2011. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Jaa, és nekem is 8 nap van a mensimig...
2011. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

[link]



ilyen a görbém, tegnap egész nap fájt a hasam, ma nincs étvágyam és hányingerem van

2011. márc. 9. 12:31
 8/28 anonim ***** válasza:

Te vagy az aki egy másik kérdést is feltett. Én meg az a másik lány, akinek szintén 8 nap van a nemvártig és énis érzek hasonló dolgokat mint te, csak nincs hányingerem.

Én nekem csak 36,6 a hőm, így nem vagyok biztos benne, hogy megvolt az ovum. Mert alaphőm az olyan 36,5 amúgy...tehát épp hogy felette van. De amikor felment, akkor 36,4-ről ment 36,7-re. Pár napig 36,7-en állt, de most pár napja meg csak 36,6...

2011. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Utolsó: tesztelés napján 36,6 volt a hőm, semmi esélyt nem adtam magamnak, pedig terhes voltam!! Remény az van, ne add fel.


Nem lehet baj, ha babás vagy és szeretkezel, még korai nagyon. Ha fáj, az viszont vagy méhszájseb lehet, de ha ez kizárható akkor esetleg valami gyulladás vagy fertőzés gyanú áll mögötte. Nekem ugyanez volt a bajom kb. egy éven át, soha nem találtak semmit amikor panaszkodtam a nődokinál, aztán lapart csináltak és kiderült, hogy kismedencei gyulladásom van. Műtét óta nem fáj szex közben.

2011. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nekem beágyazódáskor fájt a szex,meg száraz volt a hüvelyem hiába voltam izgalmi állapotba,ez feltűnt nekem,aztán késett a mensim és pozitív teszt lett belőle.:-)
2011. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!