Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márc.12. -e környékére nem...

Márc.12. -e környékére nem várók, izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 10:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok Neked! Nagyon boldog babaváró időszakot!!!
2011. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Istenem, még el sem merem hinni. :))) És még csak nagyon halkan örülök, még csak a 11. dpo-n vagyok. De a teszt teljesen jól kivehető, majd később megmutatom Nektek! :)))
2011. márc. 8. 10:27
 23/29 anonim ***** válasza:
Többiek hogy vagytok? nagy gratula a kérdezőnek :))) Holnap én is tesztelek. 10-re nem várom....
2011. márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm! Szorítok mindenkinek! Utolsó, majd írd meg mi lett az eredmény!

2011. márc. 9. 08:25
 25/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok,kedves kérdezőőő!!! Többiek,mi a helyzet?Én 12-ére nem várom,de menzesz-szerű hasfájásom van,úgyhogy már kicsit feladtam...,ráadásul még szoptatok.Talán még van remény,hiszen nem jött még meg...drukk mindenkinek!!
2011. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Elmúlt minden hasfájás!!!!remélem,az jót jelent!! Többiek?Remélem,azért nincs friss válasz ebben a kérdésben,mert mindenkinek pozi lett...
2011. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok én 10-re nem vártaM és nem is jőtt meg.Tegnap reggel teszteltem halvány pozitivat de majdd hétfőn csinálok ujra még nem hiszem el csak he erősen kimutatja.Hányingerem volt meg kis alhasi fájdalom görcs.de elis mult.3hónapja probálkozunk kisfiam28hónapos és kistesot szeretnénk.Mindenkinek drukk
2011. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én mára nem vártam, eddig nem jött meg. Az elmúlt napokban többször voltak görcseim, de elég enyhék.. Ma semmi. Úgyhogy még reménykedem!
2011. márc. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok! :))) Az utolsó válaszolónak pedig nagyon szorítok, majd írd meg, mizu! :)
2011. márc. 13. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!