Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utoljára jan 17 -22 ig volt...

Utoljára jan 17 -22 ig volt mensim. Az elmult 3 napban csináltam 3 tesztet és mind 3 pozitiv lett igaz csak halványan. Lesz baba vagy nem mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem baba lehet a dologban. 3 + teszt nem téved. Még kevés a hcg szint a szervezetedben. Ha továbbra se jonne meg, akkor polo holnapután csinálj mégegyet, s az már eroteljesebb csík lesz. Drukkolok :-)
2009. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég nagy!!!Gratulálok!!Milyen teszttel teszteltél? Ha kevésbé érzékennyel, lehet hogy csak ezért halvány, ha érzékenyebbel tesztelsz, lehet, hogy már a második is erősebb.De vannak olyan esetek, amikor a hcg lassan emelkedik és ezért halvány, lehet, hogy 1-2 nap múlva már erőset tesztelsz.
2009. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várj még 2-3 napot, tesztelj újra, addigra, megsokszorozódik a hcg szintje és erősödni fog a csík! (ha nem jön meg) Egyébként a halvány pozitiv is pozitiv! Sok sikert!
2009. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.gondolom még ezzel nem érdemes igy dokihoz menni hisz ugysem tudna semmit sem mondani vagy igen,
2009. febr. 17. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
nem még korai, várd meg az első nagyon erős tesztet és akkor lehet esetleg bejelentkezni, de nem kell kapkodni, mert minél később mész, annál többet fognak látni/mondani.
2009. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!