Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 5 napja késik, de a...

Már 5 napja késik, de a terhességnek nem sok jele van. Tesztet még nem merek csinálni. Van rá esélyem, hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
Mostanában elég szédelgős vagyok és késik, de más nincs.
2008. febr. 19. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
én aztmondom most mérd meg a hődet,kp.5 percig és ird vissza mennyi lett.
2008. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem rég mértem, igaz nem öt percig, de csak 36,4 lett. Törvényszerű, hogy ha őemelkedésem van akkor terhes vagyok, vagy anélkül is előfordulhat.

Egyébként semmi jele, hogy a napokban meg fog jönni.

2008. febr. 19. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
nem törvényszerü,de legtöbbünknek megvan.amikor peteérése van valakinek akkor másna megemelkedik a hő. éés utánna ugy is marad addig mig megnem jön neki. ha viszont terhes vagy ugymarad vagy emelkedik még egy kicsit.és tesztet szerintem már csinálhatsz ki fogja mutatni ha az vagy .
2008. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Újra mértem, de most is csak 36,6.

Egyébként nekem soha nem szokott hőemelkedésem lenni, még ha beteg vagyok, akkor is csak nagyon nagyon ritkán.

2008. febr. 19. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
a legjobb akkor ha tesztet veszel szerintem már kimutatja.menzi érzésed nincs?
2008. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nincs semmi olyan érzésem, hogy mindjárt megjön, sőt semmi jele, hogy a napokban megjönne.

Előtte mindig foltozgattam 2-3 napig és utána jött meg, de most semmi. A melleim nem feszülnek, de tegnap este feszült a hasam alja. Amúgy semmi különös.

2008. febr. 20. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!