Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan közöltétek a nagy hírt?

Hogyan közöltétek a nagy hírt?

Figyelt kérdés

Mikor kiderült, hogy bővül a család, hogy mondtátok meg a leendő nagyszülőknek(barátoknak, rokonoknak) a nagy hírt, és a terhesség hányadik hetében?

Milyen volt a reakció?


2011. febr. 24. 19:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%

Tegnap 22.24-kor írtam, lemaradt a reakció. :) Nálunk szerencsére mindenki jól reagált, a szüleimnek ő az első unokájuk, anyósoméknak már előbb született egy kislány, és csak annyi volt a "bajom" velük, hogy mikor kiderült, hogy fiunk lesz, akkor úgy éreztem, hogy a mi gyerekünket előrébb valónak tartják, mint a kislányt. Mintha olyat is mondtak volna páromnak, hogy te legalább tudtál fiút csinálni - vagy legalábbis így jött át nekem. Remélem, hogy csak mi hallottunk ilyet, sógoromék nem.

Mi is csak azt vártuk meg, hogy jó helyen van-e beágyazódva, és van-e szívhang. Tovább szerintem nincs értelme várni. Ha megmarad a baba és nincs gond, úgyis megmondjuk. Ha mégis történik valami, és mondjuk elvetélek vagy meg kell szakítani a terhességet, azt úgysem tartottuk volna titokban.

Utolsónak: megértem, hogy felkavart, nem szép, ha valaki nem tud örülni, mert a hagyományok, amelyekhez ragaszkodik, megakadályozzák ebben.

2011. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm a történeted, körülbelül én is erre számítok, pedig mi már házasok is vagyunk pár éve :)

Amúgy én is faluról vagyok, de feleslegesnek tartom, ami itt megy, hogy hirtelen csapják össze a puccos lagzikat a baba miatt, felesleges... de hiába, mert van, akinél ez berögződött dolog.

Továbbra is várom, ha valakinek írni támad kedve!!!

:)

2011. febr. 25. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!