Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a teszt bár halványan, de...

Ha a teszt bár halványan, de azt mutatja babát várok mikor érdemes orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
2008. jan. 31. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a teszt kimutatja, már az orvosnak is látnia kell a méh állapotából, illetve UH-os vizsgálattal a petezsák jelenlétéből a terhességet. Ha utána számolsz, hogy mikor volt az utolsó menstruációd, az is kiderül, hogy most hány hetes terhes vagy. Olyan 6-7 hetesen már a szívdobogás is érzékelhető az ultrahangal.

Szerintem várd meg ezt a pár hetet, és utána menj orvoshoz, hiszen az orvos akkor ír papírt a védőnőnek a gondozásba vételhez, ha más bizonyított a terhesség. (Ez a bizonyíték a szívműködés) Ha hamarabb mégy, úgyis visszarendel. Így megspórolnál magadnak egy utat. Nehéz, de várd ki még ezt a pár hetet! Szorítok, hogy minden rendben menjen!

2008. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Szia! Gratulálok! Ha halvány is, az is +!!!

Érdemes elsőzör 56 hetesen elmenni, mert akkor már általában halja a doki a baba szívhangját. Persze van akinél még nem, ez nem baj, őt 1-2 hét múlva újra visszahívja majd a doki, egy UHra. :))))))))

2008. jan. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Én írtam az előbb is, tehát 5-6 hetesen.

:)))

2008. jan. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

EN 5 hetesen mentem el,de akkor meg csak petezsakot latott,engem 1 honapra ra rendelt vissza.

En is azt olvastam ,h 6-7 hetesen mar a szivhang is latszik,ugyhogy szeritnem akkor erdemes elmenni hozza.

10 hetes kismama

2008. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönet mindenkinek aki írt nekem!
2008. febr. 1. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!