Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23 éves vagyok, párom ugyanenn...

23 éves vagyok, párom ugyanennyi. Párom évek óta dolgozik, én is, de csak 4 órára vagyunk bejelentve. Ti vállalnátok ilyen anyagi háttérrel babát?

Figyelt kérdés
Albérletben élünk (havi 90 és 110 ezer az albérlet rezsivel), hitelünk nincs (jó pár évig nem is lesz a bejelentés miatt). Párom átlagosan 160 ezret keres, néha egy kicsivel többet, én csak gyest kapnék.
2011. febr. 13. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarjátok, és összeszámoltátok, hogy mit kell majd vennetek, mennyibe kerül stb. Akkor nincs az amit nem lehet megoldani. BÁR én "csak" 24 éves vagyok, de úgy gondolom, mivel mind a ketten egyidősek vagytok, így nem vagytok elkésve. Adjatok még 2 év szabadságot magatoknak, hátha addig jobb lesz a helyzet.

Én ugyan várandós vagyok, és csak 24 éves, de párom már elmúlt 30, saját kertes ház és kocsi van hitelmentesen. 150 körül keres, én pedig a megtakarított pénz fogom felélni, plusz a gyes és a családi. El kell rajta gondolkodni, osztani szorozni. Sok sikert az élethez, akár hogyan is döntötök.

2011. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :)
2011. febr. 13. 14:17
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha mi így állnánk, akkor részemről tuti már pocaklakóval aludék:)

Szerintem mérlegeljetek, hogy egyáltalán ketten mennyiből éltek meg, mennyire biztos a mostani bejelentett munka, és kereset. Nekünk ennyi elég lenne, ohh bárcsak bárcsak:S, talán 1 év múlva:(:(

tehát, ha végytok rá, és érzelmileg készenálltok, ne habozzatok! majd kicsit meghúzzátok azt a bizonyos nadrágszíjjat

Egy kalappal a leendő (akár mikor is lesz) babaprojekthez!


24 / N

2011. febr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és kitartást kívánok Neked, remélem mihamarabb eljön az idő, hogy babád lehessen.
2011. febr. 14. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!