Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok már úgy hogy azt...

Jártatok már úgy hogy azt mondták az orvosok hogy nem lehet babátok, és aztán mégis teherbe estetek?

Figyelt kérdés
2ismerősömnek azt mondták hogy nem lehet babájuk,aztán mégis.Úgyhogy csodák vannak!Milyen betegség miatt állították hogy nem lehet babátok?
2009. febr. 11. 00:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukámnak is azt mondták, hogy nem lehet babája. Azt nem tudom sajnos, hogy mi volt az ok. Valamilyen peteérési problémák álltak a háttérben. Ennek jó 25 éve volt. 5 év után megszületett a bátyám. Csodának tartottak. Majd 7 év múlva jöttem én. Ezt már el sem akarták hinni. Azt mondták, hogy ennyi, és örüljenek, hogy sikerült, felesleges védekezni, mert úgysem lehet babája. Hát 7 év múlva megszületett a húgom. Szóval vannak még csodák.
2009. febr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!