Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap megyek dokihoz, "nem...

Holnap megyek dokihoz, "nem jön a baba" ügyben, mit mondjak neki? Hogy zajlik egy ilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés
Kell kérnem valamilyen vizsgálatot? Lehet hogy nincs is peteérésem, mert ciklusaim nem igazán rendezettek és van hogy csak két napig tart a mensim! Erre van vizsgálat? vagy kérjek peteérést serkentő bogyót?
2009. febr. 10. 21:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

1 válaszolonak!


szerintem inkább vizsgáltasd ki magad mert az nemjo ha VAKON kezelgetnek!!Nem azt mondom hogy menj rögtön átjárhatóságire hanem hogy menj ultrahangra hogy megnézzék a peteérésed van e egyáltalán,és a hormonodat egy egyszerü vérvizsgálattal!

Azlenne hülyeség ha ilyen gyogyszert szednél fölöslegesen

2009. febr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sziaztok! Valaki írt nekem priviben, hogy küldjem el neki az orvosom nevét, elérhetőségét, de véletlenül mikor válaszolni akartam kitöröltem az e-mail címet. Ha még egyszer küldene nekem mailt, szívesen elküldeném az orvos nevét.
2009. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!