Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vége a mensimnek a hőm mégsem...

Vége a mensimnek a hőm mégsem megy le, miért?

Figyelt kérdés

Nem értem, sosem volt még ilyen,két éve vezetek görbét, mensim olyan volt mint szokott, ny.hártya is levált,nem görcsöltem , nem is szoktam, náthás sem vagyok, hogy magasabb legyen a hőm, tanácstalan vagyok. Járt már így valaki közületek? Mi volt az oka? Mindig azonos időben mérek , reggel hatkor és szájban.


[link]


2011. febr. 10. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csinálnék egy tesztet. Nekem is megvolt rendesen 6 napig a mensim, csak nem görcsöltem, mint máskor és terhes voltam. Szurkolok! :)
2011. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mensi előtt teszteltem egy határozott negatívat, azóta nem, mivel láttam a nyálkahártyát egy fél tenyérnyit ami levált, így azt gondolom nem vagyok terhes. Pedig de jó lenne.Ha így marad akkor veszek persze tesztet és megcsinálom. Nem lehet, hogy inkább cisztám lenne? Mondjuk eddig sosem volt de sose tudni. Írtad, hogy neked hat napig megvolt, ugyan úgy darabos volt?
2011. febr. 10. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, semmi más külömbség nem volt, csak nem görcsöltem. A dokim mondta, hogy csináljak tesztet és én még vitatkoztam vele, hogy rendesen mensizek, biztos nem vagyok terhes, azóta 8 éves a kisfiam. Írd meg, ha teszteltél!
2011. febr. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Negatív lett.A hőm viszont még nem ment le.
2011. febr. 12. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!