Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött, de csak nagyon...

Ha megjött, de csak nagyon nagyon gyengén, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Eddig mindig erősen véreztem,de reggel megjött ugyan,viszont alig vérzem.Elvileg lehetek terhes,addig nem akartam tesztelni,amíg megjön.De most ezt nem tudom mire vélni?szerintetek?
2011. febr. 7. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Várj még egy napot, és ha nem erősödik a vérzés, vagy egyenesen elmúlik, akkor tesztelj.

(Ha a hődet mérted esetleg eddig, akkor abból is látszik, ha magasan maradt, akkor esélyes, hogy baba van, vagy volt, de reméljük nem az utóbbiról van szó!!)

2011. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
állandóan szomjas vagyok,émelygek,fáradt vagyok,nőttek a melleim,nagyon zsírosodik a hajam
2011. febr. 7. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor tesztelj szerintem!

Én is napi 3 liter vizet ittam, amikor terhes lettem, pedig január volt. :o)


A pici vérzés, mint írtam, nem akadály!

első

2011. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt egy pici vérzésem két napig, utána semmi, maradt a mellfeszülés és jött az émelygés, így teszteltem, és rájöttem, hogy baba lesz. Úgyhogy még te is esélyes vagy arra, hogy terhes légy!!!
2011. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!