Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet cisztától? 12 napja...

Lehet cisztától? 12 napja késik van egy csomó + tesztem elmentem a dokihoz azt mondta cisztám van. Közbe megjött nagyon gyengén 2 napig meg volt.

Figyelt kérdés
Aztán 3-ik nap elmúlt.Ma megint egy kicsit gyengén vérezgetek.Ez mitől lehet?A cisztától?
2009. márc. 9. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Pozitív tesztet - legjobb tudomásom szerint - egyes egyedül a megtermékenyítés utáni hormonváltozások produkálnak. Nem tudom elhinni, hogy a doki egy cisztával elintézte. Ultrahangot csinált?
2009. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen azt mondta nincs méhen belüli terhesség.csak egy 15x15mm ciszta
2009. márc. 9. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek tájékoztatóján rajta van, mi okozhat pozitív tesztet a terhességen kívül, ha jól emlékszem egy-két gyógyszer illetve valóban, van olyan nőgyógyászati daganat (ennek neten nézz utána), ami okozhat pozitív tesztet. Viszont azt is elmondanám, hogy a nővérem legnagyobb lányát is cisztának nézte a doki. Én a helyedben megnézetném magamat egy másik orvossal is!
2009. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de akkor mér jött meg?igaz csak 2 napig tartott de az is gyengén volt ,de 3.,ik napra elmúlt most megint kezdek gyengén vérezgetni
2009. márc. 9. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el másik dokihoz is kérd ki a véleményét,nem feltétlenül kell tudnia hogy látott már más is! Én tuti ezt tenném!
2009. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A méhenkívülit kizárták?? Ha nem, akkor válts dokit, és nézetsd meg magad!!
2009. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sajna a roszundulatu cysta terhességi hormont termel!és akkor lehet pozitiv a teszted!
2009. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is így volt, csak két napig tartott a menzeszem, de nekem a teszt negatívat mutatott, pedig jóval nagyobb cisztám van mint neked. Szerintem is menj el egy másik dokihoz.
2011. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!