Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hét késés és két pozitív...

1 hét késés és két pozitív teszt után megjött, de csak 2 napra és gyengén. Mi lehet most?

Figyelt kérdés
De csak két napra,és elég gyengén.Utána egy nap szünet,és ma reggel egy kis barnázás.Azóta semmi.Nem görcsölök,de a mellem feszül és folyamatosan kemények a mellbimbóim.Ja és ma is pozitív lett a teszt.Tudom menjek orvoshoz,megyek is,de csak másodikán tud fogadni a dokim.Addig is izgulok.
2007. dec. 29. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi , hallottunk ,már olyanról, hogy a terhesség elso 3 hónapjában vlki enyhén de manstruált, amíg nem élénk piros , élo vér addig minden ok,nyugodj meg , 2 teszt az két teszt , nem tévedhet,babás vagy...gratula..
2007. dec. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az elején nekem is volt ilyen,mert én meg tabit szedtem még abban a hónapban,amikor megfogant a kicsi.Ezért csak majdnem 7 hetesen derült ki,h babás vagyok.Szerintem nyugi,és a pihenj sokat neho elmenjen a kicsi!

2007. dec. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előfordul a menses terhesség alatt, és ha most is + a teszted, akkor ne izgulj, biztos csak menses volt, nem vetélés

Pihenj, és a doki majd megnyugtat.

Bitzos nincs baj.-)

2007. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az egyik kolléganőm végig menstruálta a 9 hónapot, erősebben, mint előtte, és egészséges kislánya van! Nyugi, biztos nincs baj! Gratulálok és Boldog Új Évet!!
2007. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A vetélést más:Amíg nincs élénkpiros erős vérzésed,és erős görcseid,addig nem kell aggódnod.Sokan mesélik,h az elő 2 hónapban volt ilyen enyhe emlékeztető vérzés.

Pihenj kisit,és ne aggódj,az árt mind2töknek:)

2007. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!