Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e még? Tegnap megjött a...

Lehet-e még? Tegnap megjött a menszeszem elég gyengén ma már erősebbde az a fura hogy nem görcsölök! A mellbimbóm viszket érzékeny.

Figyelt kérdés
Terhességi tüneteim voltak gondoltam ha elmarad csinálok egy tesztet hétfőn!De ezek szerint már nem lehet baba ugye ha megjött?
2009. máj. 3. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, még a napok is stimmelnek. Szerintem így már nem. Bár sokat írták, hogy a terhesség első pár hónapjában mensiztek.
2009. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia nekem is így volt és képzeld nekem ugyanolyan erősen de kevesebb napot meg volt és most mégis egézséges babát várok textelj olyan 10 nap mulva és az már tuti lex sok szerencsét
2009. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előzőnek gratulálok! Én is hasonló helyzetben vagyok, csak én mértem a hőmet reggelente 36,3körül volt,de csaak csipogásig mértem digitálissal, viszont állítólag 5 percig kellett volna mérnem. Most mértem és 5 percig 37,2 lett. Nem tudom lehetek-e babás?
2009. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!