Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vegyek Eseményutáni tablettát?

Vegyek Eseményutáni tablettát?

Figyelt kérdés
Január 27.én jött meg és 1-jén múlt el! Tegnap együtt voltam a barátommal, de nem védekeztünk. Kétszer egymás után, de nem mosta meg a kettő között. De egyik alkalommal sem belém ment el, csak félek az előnedvtől is!
2011. febr. 6. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék, ha tutira nem akarsz babát!
2011. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye,hogy teherbe ess,de ahogy az első írta ha tutira akarsz menni akkor vegyél gyógyszert!
2011. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vegyél, biztos ami biztos. Kb: 6000 forint körűl van az ára, egy abortusz 28ooo körül.
2011. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél!


Ha egyáltalán nem akartok a közeljövőben babát, akkor ne legyetek fefelőtlenek! Igen kicsi az esély, h így terhes leszel, de gyakran azoknak jön össze így, akiknek éppen nem aktuális, akik meg szeretnének, sok megfefelő időben való együttléttel sem...sajnos iylen az élet...figyeljetek, vigyázzatok magatokra és egymásra!

2011. febr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!