Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha eseményutáni tablettát...

Ha eseményutáni tablettát szeretnék, ahhoz mindenképp meg kell, hogy vizsgáljanak?

Figyelt kérdés
Korábban írtam, hogy a párommal tegnap este szeretkeztünk, azonban kiszakadt az óvszer. A párom szerencsére észrevette és azonnal abba hagytuk. (Később új óvszert bontottunk fel.) Viszont nagyon megijedtem ugyanis a ciklusom 14. napján vagyok így nagyobb a kockázat. Eddig még nem volt szükségem erre a tablettára így fogalmam sincs sem az áráról, sem a mellékhatásairól és arról sem, hogy előtte megvizsgál -e a nőgyógyász? Még 24 óra sem telt el, holnap szeretnék venni egyet de nem tudom, hogy hol kaphatnék a lehető leghamarabb anélkül, hogy órákig kellene várnom mert csak fogy az idő én pedig egyre jobban félek még akkor is ha a megtermékenyülésnek igen kicsi az esélye. Akivel történt már hasonló, vagy vett már be ilyen gyógyszert az kérem ossza meg velem a tapasztalatait előre is köszönöm!
2009. márc. 15. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak az ambulanciák, ezek zömében a kórházak nőgyógyászatain működnek. Ide akár most is lehet menni, de nyilván nőgyógyászaton is felírják. Az árát pontosan nem tudom de több ezer forintos nagyságrend.

2009. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elso egyutletemnel a baratommal en is igy jartam. 72 oras tabi elegge nagy hormonzavarast okozhat. Romaniaban elek, en itt recept nelkul megkaptam. Az ara kb. 4000-ft. volt. Egy evben maximum 3szor hasznalhatod. En ket szemet kaptam az elsot azonnal bevettem a masikat ra 12 orara kellet bevennem. Ne ilyedj meg ha mensid 10-12 napra jon meg a nemvartal.Mert ezt is irja a hasznalati utasitasban. Viszont ha kesik a megszokot menszid napjatol 5 napot akkor fordulj orvoshoz. Tobb infot a hanszlati utasitasban olvashatsz...Remelem segitettem.
2009. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen! Egyébként nem lepne meg ha most is késne mert most volt egy olyan időszak, hogy decemberben mensturáltam és aztán januárban és februárban nem. Teljesen beparáztam, hogy biztosan terhes vagyok pedig védekezünk mindig tehát az esélye igen csekély. De mivel késett ráadásul ilyen hosszú ideig ezért nagyon megijedtem. Aztán megjött most február 28-án így megnyugodtam. De attól félek, hogy ha sok idő telik el akkor nem fog hatni a gyógyszer. Mert én leghamarabb holnap délután 5 körül tudom bevenni mert 3kor végzek a suliban és még utána el kell mennem az ambulanciára. Közel 40 óra elteltével is biztos a hatás? Nagyon félek ... :(
2009. márc. 15. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Hath van hatasa, csak ha ket szemet kapsz akkor mndketto legyen benne a 72 oraba.Igaz ha minnel hamarabb veszed be annal kevesebb az esely, hogy ne hasson.En is csak 30 ora utan betem be, es megis hatot :)
2009. márc. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vetem be*
2009. márc. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!