Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csináltam egy tesztet és...

Most csináltam egy tesztet és halványan, de pozitiv lett, de múlt hét szombaton kaptam hormonijenkciót lehet, hogy azt mutatja ki a teszt, vagy még van még remény?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom milyen jellegű hormoninjekciótkaptál,de a teszt a konkrétan a hcg(terhességi) hormont mutatja ki.Az esetben viszont a halvány csík is csík,és akkor viszont babás vagy. :D Drukkolok neked!

Egy 30 hetes kismama

2009. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha hormonkezelést kaptál akkor azt is mutathatta a teszt.Nem akarom elvenni a kedved,csak nehogy csalódj.Nem mondta el az orvosod,hogy mi a teendő?Nem tudod milyen hormoninjekciót kaptál?Volt benne hcg nevű hormon is?Mert a tesztek arra érzékenyek, a hcg jelenlétét mutatja ki a szervezetben.Mennyit késett a mensid?De ha múlt hétvégén kaptad a szurit,és akkor még nem lehettél babás akkor biztos,hogy nem babát mutatott most.


Sok szerencsét kívánok neked,mielőbbi babásodást.

2009. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Pregnyl injekciót kaptál?Nem hiszem h azt mutatja,én 8 nappal utána teszteltem,és nem volt második csík,szóval annyi idő alatt kiürül a szervezetedből.Szerintem babás vagy:)Gratulálok:)
2009. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát voltam én is így, a hormoninjekció után 7 nappal pozitív teszt, a 8. napon pedig nega, és azóta is. Nekem a hormoninjekciót mutatta szerintem.
2009. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Te vagy az a kérdező, aki peteérést elősegítő gyógyszert kapott, erről kérdeztél párral lejjebb. Sajnos a tüszőrepesztő szuri okozhat pozitív tesztet, annak jelenléte kb. 5-6 nap múlva szűnik meg.
2009. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocs csajok,de így már nem értem a kérdést.Ha tüsző repesztő szurit kapott 1 hete,akkor hogy lehetne baba miatt poz a teszt?Akkor a szurit mutatja még.Ha közben sikerült is a terhesség,a beágyazódás utáni 7 nap körül pozitív először a teszt.Az min 2 hét.


Írj kommentet légyszíves.

2009. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kérdező abban reménykedik, hogy baba van a dologban. A tüszőrepesztő szurinak magas a HCG tartalma, tehát a teszt azt a HCG-t is mutathatja. Ha a teszt a következő napokban pozítív lesz, esetleg erősödik, akkor az már tuti terhesség.

Ha halványodik, vagy eltűnik, akkor volt a szuritól a mostani pozitív teszt. Remélem érthető voltam.

2009. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csináltattam vérből terheségi tesztet és az is pozitiv lett!Még nagyon-nagyon az eleje,de pozitiv!!!
2009. febr. 7. 19:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2009. febr. 7. 19:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen injekciót kaptál 1 héttel ezelőtt?
2009. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!