Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 napja késik akkor ma...

16 napja késik akkor ma bármikor megcsinálhatom a tesztet?

Figyelt kérdés
én vagyok aki írta múltkor hogy 10 napja késik most 16. Ma veszek tesztet megcsinálhatom délután? Tüneteim annyi hogy cicik még mindig érzékenyek hasszurka rengeteg bő fehér testápoló szerű fehér folyás ami (nem büdi) meg a pattanások. De nekem nem kell annyit pisilnem inkább kevesebbet mert nem birok sok vizet inni. Az nem baj?
2009. febr. 6. 09:24
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönjük. És boldog baba várást kívánunk mind a ketten. Gratulálunk a pocaklakódhoz.

A mai nap pedig elkezdtem émelyegni de nagyon! Remélem tényleg a teszt volt rossz és jön a bébi.

Köszönjük mindenkinek a biztatást,nagyon aranyosak vagytok.

Puszi mindenkinek!!:))

2009. febr. 7. 15:53
 32/53 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok az aki a múltkori válaszok közt írtam h nekem egy napja késik!nekem pozitiv lett a teszt szívemből kívánom tényleg nagyon drukkolok hogy a doki azt mondja hogy ott van a kisangyalkád a pocakodban!!

Nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Létszi írd meg mit mondot a doki!

2009. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Szia, én is a drukkerek közé tartozom, ma mentél dokihoz, ugye? Mit mondott? Ugye jó hír? :)
2009. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

Sziassztok. Megjöttem a dokitól és annyit mondott hogy zárt a méhszájam meg rendes nagy az uterus és elképzelhető hogy baba van. De nem tom hogy most az mit jelent hogy zárt a méhszáj.

Tudtok benne segíteni?

2009. febr. 12. 11:43
 35/53 anonim ***** válasza:
Szia a 10:25-ös válaszoló vagyok, hogyhogy lehet? miért nem biztos? Nem utrahangozot meg?sajnos nem tudom mit jelent ebben az esetben h zárt a mészájad de megprobálok utána nézni!Drukkolok továbra is!!
2009. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
köszönöm. nem ultrahangozott meg csak megvizsgált
2009. febr. 12. 12:17
 37/53 anonim ***** válasza:

Én az uccccsó előtti vagyok, sztem menj másik dokihoz!!! Aki nem hajlandó megUH-zni, az már bocsi, de elég kontárnak tűnik. Kötelessége lett volna megUH-zni,mert ha neadjIsten méhenkívüli, akkor egyik pillanatról a másikra elkezdhetnél nagyon vérezni! (de persze nincs erről szó!!!) De neki ki kellett volna zárni. Hűűű, de mérges lettem!

NAGYON DRUKKOLOK!!! :)

2009. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
14:27-es vagyok. Ráadásul már 3 hete késik, nem? Akkor már a szívhang is esélyes! Tessék szépen elmenni UH-ra! :)
2009. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

megyek csajok csak azt mondjátok meg hogy mi az hogy zárt méhszáj?

Az lehet a babától?

2009. febr. 12. 14:54
 40/53 anonim ***** válasza:
A méhszáj általában zárt és ha baba van, akkor az a jó, ha zárt. :) Szorítok én is. :)))))
2009. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!