Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 napja késik akkor ma...

16 napja késik akkor ma bármikor megcsinálhatom a tesztet?

Figyelt kérdés
én vagyok aki írta múltkor hogy 10 napja késik most 16. Ma veszek tesztet megcsinálhatom délután? Tüneteim annyi hogy cicik még mindig érzékenyek hasszurka rengeteg bő fehér testápoló szerű fehér folyás ami (nem büdi) meg a pattanások. De nekem nem kell annyit pisilnem inkább kevesebbet mert nem birok sok vizet inni. Az nem baj?
2009. febr. 6. 09:24
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem már irtam neked megesz a kiváncsiság annyira izgulok tényleg!

Nagyon szeretném hogy jóhírekel szolgáj a sok türelmetlen kismaminak beleértve magamat!

HAJRÁ!!!!!!

2009. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
???????????????????????????????????
2009. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

megjöttünk és meg is csináltuk negatív lett:((((

SAJNOS.

DE JÖVŐHÉT CSÜTÖRTÖKÖN MEGYEK DOKIHOZ AKKORRA KAPTAM IDŐPONTOTO

2009. febr. 6. 15:16
 24/53 A kérdező kommentje:

de a tüneteim még mindig meg vannak!!

akkor mostmár elkönyvelhetjük megint hogy nincs baba??

:((((

2009. febr. 6. 15:28
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! :(

Ne adjátok fel, biztos vagyok benne,hogy már uton van a kisangyalkátok és nemsokára megfog fogani!

2009. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

:( Ne keseredjetek el, várjátok meg, mit mond a doki és ha még mindig nem jön meg, sztem érdemes egy másik tesztet is megcsinálni holnapután reggeli vizeletből.

Nagyon vártam, hogy írj és remélem minden rendben lesz és csak azért nem mutatta ki, mert nem volt elég érzékeny a teszt vagy később volt a beágyazódás, vagy nemtudom, de még szorítok Nektek! :)

2009. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

elözö vagyok.

Azis lehet hogy terhes vagy mert olvastam már itt ezen az oldalon, hogy sok teszt negatív lett és mégis terhes volt!

2009. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
a legelső válaszoló a válaszod ota!most látam közbe irt valaki utánam!
2009. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönjük a bíztatást.

Csütörtökig még van remény:)

Aranyosak vagytok nagyon:)))

2009. febr. 6. 22:48
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el,van akinek tényleg nem mutatja ki a teszt.Mindíg a doki az aki biztosat tud mondani.Érdemes többféle tesztet venni otthonra tartalékba,mert egy-két márka nem annyira megbízható.Továbbra is drukkolunk,és ha ennyire szeretnétek akkor az a kis angyal aki nektek van rendelve,meg fog érkezni hamarosan.Csak bízzatok benne,és ne adjátok fel.Mi ugyan "csak" 5 hónapot próbálkoztunk és jött a pici,de azt a 4 menzeszt átsírtam annyira akartam őt.Most 30 hetes vagyok és csak azt tudom írni,hogy ha akarsz valamit szívből,azt el is fogod érni.Továbbra is drukkolunk nektek a férjemmel!

Egy 30 hetes kismama

2009. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!