Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 napja késik akkor ma...

16 napja késik akkor ma bármikor megcsinálhatom a tesztet?

Figyelt kérdés
én vagyok aki írta múltkor hogy 10 napja késik most 16. Ma veszek tesztet megcsinálhatom délután? Tüneteim annyi hogy cicik még mindig érzékenyek hasszurka rengeteg bő fehér testápoló szerű fehér folyás ami (nem büdi) meg a pattanások. De nekem nem kell annyit pisilnem inkább kevesebbet mert nem birok sok vizet inni. Az nem baj?
2009. febr. 6. 09:24
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

ide fogom megírni itt nézzétek majd.

És nagyon köszönöm hogy drukkoltok :)))

2009. febr. 6. 10:08
 12/53 anonim ***** válasza:
100%

16 nap az épp elég, hogy jó eséllyel babás vagy :) Én mindig megéreztem, és a nemvárt napján csináltam a tesztet, ami pozitív volt :)

Nagyon drukkolok és szerintem jó hírekkel jössz majd :D

2009. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
reménykedünk mi is hogy most nem csalódunk:)
2009. febr. 6. 10:16
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már, hogy peteéréskor jelentkezett sokszor, de az biztos nem annak a tünete volt. Az elsőnél pedig a ciklus végén, a nemvárt napjától kezdtem 20 percenként járni. 4 nap késéssel teszteltem akkor pozitívat!
2009. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszoló vagyok nekem fogantatás után kb 2 hét múlva jelentkezet de ne aggódj ez mindenkinél változó, van akinek csak az utolsó honapokba(a szerencsésebeknek) :)

Mégegyszer nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen hogy segítetek.

Most indulok tesztet venni!!

2009. febr. 6. 11:57
 17/53 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem 7 nap késés után már pozitívat mutatott a tesztem!Nagyon-nagyon drukkolok neked,és később visszanézek hogy mit írtál,mi lett az eredmény.Jujj,de izgis!Furák vagyunk mi kismamik,egy számunkra ismeretlen ember jó teszteredménye ugyanannyira fontos és örömteli esemény mint a sajátunk! :D Nagyon várom mit írsz!Drukkolunk a férjemmel!

Egy 30 hetes kismami

2009. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

utolsó válaszoló még a könnyet is kicsaltad a szememből. annyira jó érzés hogy segítetek a másiknak.

és boldog babavárást kívánok nektek

2009. febr. 6. 12:12
 19/53 anonim ***** válasza:
Szia! Visszajöttél a gyógyszertárból? Tesztelsz? :) Nagyon szorítunk! :)
2009. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
mikor jössz már vissza?
2009. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!