Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már fél éve probálkozunk a...

Már fél éve probálkozunk a gyermek áldással, nem tudom mi lehet a probléma mit tegyek?

Figyelt kérdés
2vetélesem volt...
2011. jan. 27. 20:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem négy vetélésem volt mire kiderült (6évig nem jött a baba), hogy a TSH-m (pajzsmirigy hormon) nem jó. Egy háziorvostól kért vérvétel kiderítheti, nem-e ez a probléma. Az én TSH-m 3,9 volt, és annak aki babát szeretne 2 alá kell hogy menjen. Fel is kereshetsz egy endokrinológust!

Nálam októberben derült ki hogy mi a baj, köv év januárjában már a kisfiam a pocakban volt!

Sok sikert!

2011. jan. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszi monden
2011. jan. 28. 10:19
 13/18 A kérdező kommentje:
szeretném megtudni a tea nevét köszi a válaszokat mindenkinek,én már n
2011. jan. 28. 10:21
 14/18 A kérdező kommentje:
nagyon stresszes vok h mért nem jön össze!
2011. jan. 28. 10:23
 15/18 anonim ***** válasza:
kedves utolsó válaszoló.te kaptál gyógyszert a pajzsmirigyedre?vagy nélküle sikerült a baba?sajnos nekem is pont ez a bajom.túlműködésem van,és nem esek teherbe több mint 1 éve:((((hétfőn megyek megint vérvételre
2011. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

El kellene menned egy kivizsgálásra.

Mi több, mint egy évig próbálkoztunk, de hiába, már tiszta ideg voltam, megvettem az ország terhességi tesztjének 90%-t, de mindig negatív volt, és ettől mindig lehangolt voltam. Aztán elmentünk dokihoz, és kiderült, hogy pcos-m van. Jött egy műtét, és utána rögtön az első alkalommal teherbe estem. Azóta már 6 hónapos a kislányom.

2011. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigyes vagyok.:) Igen, kaptam gyógyszert, és így sikerült a baba. Euthirox-ot. Sajnos sok orvost megjártam mire megtaláltam az "igazit". A lényeg hogy NE nőgyógyászhoz menjetek, NE háziorvoshoz, hanem ENDOKRINOLÓGUSHOZ. A saját nőgyógyászom szerint a pajzsmirigyem is jó volt, ha rá hallgatok máig nincs babám.:) Több évet elpocsékoltam, és tessék, csak egy szimpla kis pajzsmirigy betegségem van, ami könnyen kezelhető orvosokkal.

Minden jót, és sok sikert!

2011. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nekem is pajzsmirigyem van szerintem ez is be segit,kül mi a neve a gyógyteának?
2011. jan. 29. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!